SIA "TSR Maxeda Latvia"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Kravu gaisa transports (51.21 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2019-12-10)Apturēšanas rezultāts (datums)
Likvidēts (2021-03-04)Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
SIA "TSR Maxeda Latvia" nav iesniedzis finanšu pārskatus
SIA "TSR Maxeda Latvia" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "TSR Maxeda Latvia" nav tiesas lietu
SIA "TSR Maxeda Latvia" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Kravu gaisa transportsComp. code:
50203166781Reg. date:
06.09.2018Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Kravu gaisa transportsComp. code:
40203081773Reg. date:
18.07.2017Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Kravu gaisa transportsComp. code:
40103488251Reg. date:
06.12.2011Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kravu gaisa transportsComp. code:
40003916618Reg. date:
19.04.2007Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Kravu gaisa transportsComp. code:
40003855563Reg. date:
11.09.2006Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "TSR Maxeda Latvia" statuss?
SIA "TSR Maxeda Latvia" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 02.06.2015 un likvidēts 04.03.2021.
Kāda ir SIA "TSR Maxeda Latvia" reģistrācijas adrese?
SIA "TSR Maxeda Latvia" reģistrācijas adrese ir Rīga, Viestura prospekts 2.
Kāda ir SIA "TSR Maxeda Latvia" darbības veids?
SIA "TSR Maxeda Latvia" darbojas Kravu gaisa transports (51.21 - NACE 2.1) jomā.
Vai SIA "TSR Maxeda Latvia" ir valsts parādi?
SIA "TSR Maxeda Latvia" pašlaik nav valsts parādu.