SIA "UBER AUTO"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2025-11-19
Adreses maiņa2025-11-19
Citas izmaiņas2023-12-14
Pamatkapitāla maiņa2023-12-14
Izmaiņas dalībniekosApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
5Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
8 164EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
8 164EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 432 890 |
| 144 297 |
| 105 838 |
| 105 838 |
| 35 279 |
| 25,62 |
| 24,45 |
| 100 416 |
| 19 770 |
| 39 290 |
| 80 896 |
| 2024 |
|---|
| 547 269 |
| 136 817 |
| 33 041 |
| 29 241 |
| 7 310 |
| 7,54 |
| 5,34 |
| 114 457 |
| 39 383 |
| 82 150 |
| 71 690 |
| 2025 |
|---|
| 577 019 |
| 115 404 |
| 11 677 |
| 8 164 |
| 1 633 |
| 1,12 |
| 1,41 |
| 108 571 |
| 54 396 |
| 91 817 |
| 71 150 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 577 019 |
| 115 404 |
| 11 677 |
| 8 164 |
| 1 633 |
| 1,12 |
| 1,41 |
| 108 571 |
| 54 396 |
| 91 817 |
| 71 150 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
577 019 €5 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
115 404 €-16 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
11 677 €-65 % *
Neto peļņa (€)
8 164 €-72 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
1 633 €-78 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
1,12 %-85,15 % *
Neto rentabilitāte (%)
1,41 %-73,60 % *
Pašu kapitāls (€)
108 571 €-5 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
54 396 €38 % *
Pamatlīdzekļi (€)
91 817 €12 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
71 150 €-1 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "UBER AUTO" nav tiesas lietu
SIA "UBER AUTO" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 7 030 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 4 320 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: -90 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: -380 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 310 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
50203676591Reg. date:
03.09.2025Turnover:
-No. of employees:
4Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203657809Reg. date:
20.06.2025Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203656729Reg. date:
17.06.2025Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203652661Reg. date:
29.05.2025Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203641460Reg. date:
14.04.2025Turnover:
-No. of employees:
5Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "UBER AUTO" statuss?
SIA "UBER AUTO" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 04.12.2017.
Kāda ir SIA "UBER AUTO" reģistrācijas adrese?
SIA "UBER AUTO" reģistrācijas adrese ir "Jāņupietis 26", Jāņupe, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
Kāda ir SIA "UBER AUTO" darbības veids?
SIA "UBER AUTO" darbojas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope (95.31 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "UBER AUTO"?
SIA "UBER AUTO" ir 5 darbinieki (2025).
Vai SIA "UBER AUTO" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "UBER AUTO" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "UBER AUTO" gada apgrozījums?
SIA "UBER AUTO" ziņoja par apgrozījumu 577 019 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "UBER AUTO" ir valsts parādi?
SIA "UBER AUTO" pašlaik nav valsts parādu.