SIA "ZS Ciemkalēju putni"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Putnkopība (01.47 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-04
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
1Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
0EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
0EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| 23 561 |
| 500 |
| 0 |
| 24 061 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| 23 561 |
| 500 |
| 0 |
| 24 061 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| 23 561 |
| 500 |
| 0 |
| 24 061 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| 23 561 |
| 500 |
| 0 |
| 24 061 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
0 €- *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
0 €- *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
0 €- *
Neto peļņa (€)
0 €- *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
0 €- *
Kopējā rentabilitāte (%)
-Neto rentabilitāte (%)
-Pašu kapitāls (€)
23 561 €0 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
500 €0 % *
Pamatlīdzekļi (€)
0 €- *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
24 061 €0 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "ZS Ciemkalēju putni" nav tiesas lietu
SIA "ZS Ciemkalēju putni" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 2 590 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 190 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 320 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 10 670 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 17 020 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
PutnkopībaComp. code:
40203604464Reg. date:
15.11.2024Turnover:
-No. of employees:
-Category:
PutnkopībaComp. code:
40203555046Reg. date:
16.04.2024Turnover:
-No. of employees:
1Category:
PutnkopībaComp. code:
40203504849Reg. date:
30.08.2023Turnover:
-No. of employees:
-Category:
PutnkopībaComp. code:
40203493422Reg. date:
28.06.2023Turnover:
-No. of employees:
1Category:
PutnkopībaComp. code:
40203479518Reg. date:
25.04.2023Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "ZS Ciemkalēju putni" statuss?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 03.04.2013.
Kāda ir SIA "ZS Ciemkalēju putni" reģistrācijas adrese?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" reģistrācijas adrese ir "Ciemkalēji", Irlavas pag., Tukuma nov., LV-3137.
Kāda ir SIA "ZS Ciemkalēju putni" darbības veids?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" darbojas Putnkopība (01.47 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "ZS Ciemkalēju putni"?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" ir 1 darbinieki (2025).
Vai SIA "ZS Ciemkalēju putni" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" Pre-Score* reitings ir C, kas norāda uz vidējs uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "ZS Ciemkalēju putni" gada apgrozījums?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" ziņoja par apgrozījumu 0 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "ZS Ciemkalēju putni" ir valsts parādi?
SIA "ZS Ciemkalēju putni" pašlaik nav valsts parādu.