Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-03-07
Adreses maiņa2022-07-01
Adreses maiņaApturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2019-01-02)Apturēšanas rezultāts (datums)
-Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" nav tiesas lietu
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" nav līdzīgu uzņēmumu
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Meklēt uzņēmumus ar tādu pašu darbībuBieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" statuss?
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 05.10.1992.
Kāda ir Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" reģistrācijas adrese?
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" reģistrācijas adrese ir Bauskas nov., Iecavas pag., "Stīveri".
Kāda ir Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" darbības veids?
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" darbojas Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) (01.50 - NACE 2.1) jomā.
Vai Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" ir valsts parādi?
Skujas Kaspara zemnieku saimniecība "STĪVERI" pašlaik nav valsts parādu.