Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" nav tiesas lietu
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" nav līdzīgu uzņēmumu
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Meklēt uzņēmumus ar tādu pašu darbībuBieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" statuss?
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 10.07.1992.
Kāda ir Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" reģistrācijas adrese?
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" reģistrācijas adrese ir "Ķipi", Vilpulkas pag., Valmieras nov., LV-4241.
Kāda ir Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" darbības veids?
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" darbojas Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) (01.50 - NACE 2.1) jomā.
Vai Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" ir valsts parādi?
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "ĶIPI" pašlaik nav valsts parādu.