SIA "Armora"
CopyReģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-01-30
Pamatkapitāla maiņa2026-01-30
Izmaiņas dalībniekos2026-01-30
Citas izmaiņas2024-06-18
Izmaiņas patiesajos labuma guvējosApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
13Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
108 231EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
108 231EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 924 068 |
| 77 006 |
| 28 591 |
| 22 342 |
| 1 862 |
| 7,83 |
| 2,42 |
| 33 607 |
| 472 284 |
| 9 734 |
| 496 157 |
| 2023 |
|---|
| 1 730 134 |
| 123 581 |
| 18 581 |
| 17 816 |
| 1 273 |
| 5,68 |
| 1,03 |
| 51 424 |
| 330 892 |
| 106 287 |
| 276 029 |
| 2024 |
|---|
| 941 922 |
| 72 456 |
| 113 306 |
| 108 231 |
| 8 325 |
| 17,60 |
| 11,49 |
| 147 654 |
| 333 369 |
| 79 806 |
| 401 217 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 941 922 |
| 72 456 |
| 113 306 |
| 108 231 |
| 8 325 |
| 17,60 |
| 11,49 |
| 147 654 |
| 333 369 |
| 79 806 |
| 401 217 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
941 922 €-46 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
72 456 €-41 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
113 306 €510 % *
Neto peļņa (€)
108 231 €507 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
8 325 €554 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
17,60 %209,86 % *
Neto rentabilitāte (%)
11,49 %1 015,53 % *
Pašu kapitāls (€)
147 654 €187 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
333 369 €1 % *
Pamatlīdzekļi (€)
79 806 €-25 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
401 217 €45 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 114 410 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 21 870 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecībaComp. code:
40203665825Reg. date:
24.07.2025Turnover:
-No. of employees:
9Category:
Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecībaComp. code:
40203642729Reg. date:
17.04.2025Turnover:
-No. of employees:
12Category:
Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecībaComp. code:
40203607051Reg. date:
27.11.2024Turnover:
-No. of employees:
9Category:
Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecībaComp. code:
40203598524Reg. date:
24.10.2024Turnover:
-No. of employees:
9Category:
Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecībaComp. code:
40203596237Reg. date:
15.10.2024Turnover:
-No. of employees:
12Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Armora" statuss?
SIA "Armora" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 07.08.2020.
Kāda ir SIA "Armora" reģistrācijas adrese?
SIA "Armora" reģistrācijas adrese ir Mārupes nov., Mārupe, Daugavas iela 38.
Kāda ir SIA "Armora" darbības veids?
SIA "Armora" darbojas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība (41.00 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "Armora"?
SIA "Armora" ir 13 darbinieki (2024).
Vai SIA "Armora" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "Armora" Pre-Score* reitings ir C, kas norāda uz vidējs uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "Armora" gada apgrozījums?
SIA "Armora" ziņoja par apgrozījumu 941 922 EUR 2024. gadā.
Vai SIA "Armora" ir valsts parādi?
SIA "Armora" pašlaik nav valsts parādu.