none title certification

SIA "INTAS"

Copy
copy info iconCopy
eye icon
copy info iconKopēt

Reģistrācijas dati

Juridiskais statuss

Reģistrēts

Uzņēmuma ID

46102002191Kopēt
copy info iconKopēt

PVN maksātāja kods

LV46102002191Kopēt
copy info iconKopēt

Dibināšanas datums

23.03.1994

Apmaksātais pamatkapitāls

2 828,00 EUR

Reģistrētais pamatkapitāls

-

Kontaktinformācija

registration address icon

Uzņēmuma juridiskā adrese

Nākotnes iela 3 – 3, Lubezere, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3262Kopēt
copy info iconKopēt
Skatīt kartē
website icon

Tīmekļa vietne

-

Jaunākie notikumi

from (18.11.2021)
dot icon

2024-09-19

Izmaiņas patiesajos labuma guvējos
dot icon

2024-09-19

Izmaiņas dalībniekos
dot icon

2024-09-19

Izmaiņas amatpersonās
dot icon

2023-08-05

Citas izmaiņas
Skatīt visus notikumus

Apturēšana

dot iconNav apturēšanas
B Pie Chart
locked iconReģistrēt un atraisīt datu potenciālu

Uzticamība

A - Augstākais
B - Augsts
C - Vidējs
D - Zems
E - Zemākais
expand modal icon

Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā

Darbinieku skaits

4
expand modal icon

Parādi

0,00 €
change arrow icon0 €

* pēdējā gada laikā

Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas

Lietas kā atbildētājs

0
euro sign icon

Kredītlimits

***** €

euro sign icon

Apgrozījums

0,5-1 M €
change arrow icon+12,96 %
euro sign icon

Biznesa saskarnes

alert icon3

Saiknes ar citiem uzņēmumiem

Finanšu koeficienti

Neto peļņa (€)

-16 444
info iconEBITDA peļņa ir uzņēmuma rentabilitātes aprēķins procentos no uzņēmuma kopējiem ieņēmumiem. Tas ir vienāds ar peļņu pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA), kas dalīta ar kopējiem ienākumiem.

EBITDA peļņa (%)

unlock data icon

Izbaudiet neierobežotu lietošanu

ar Freemium unlimited
info iconEBIT peļņa parāda uzņēmuma rentabilitāti noteiktā laika periodā.

EBIT peļņa (%)

unlock data icon

Izbaudiet neierobežotu lietošanu

ar Freemium unlimited

Neto peļņa (€)

-16 444

EBITDA peļņa (%)

unlock data icon

Izbaudiet neierobežotu lietošanu

ar Freemium unlimited

EBIT peļņa (%)

unlock data icon

Izbaudiet neierobežotu lietošanu

ar Freemium unlimited

Finanšu pārskati

Cena: 4,99 € (bez PVN)
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
Rādītājs
Pārdošanas ieņēmumi (€)
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
info iconPārdošanas apjoms vienam darbiniekam (Sales per employee) ir populārs efektivitātes rādītājs, ko bieži izmanto, lai novērtētu uzņēmuma darbības efektivitāti. Rādītāja aprēķināšanai parasti izmanto vidējo gada darbinieku skaitu.
Peļņa pirms nodokļiem (€)
Neto peļņa (€)
Peļņa vienam darbiniekam (€)
info iconŠis rādītājs ir iekļauts uzņēmuma izaugsmes rādītājos. Tas parāda, cik liela peļņa nonāk vienam uzņēmuma darbiniekam.
Kopējā rentabilitāte (%)
info iconUzņēmuma darbības efektivitātes novērtējuma rādītājs, kas aprēķināts kā bruto peļņas attiecība pret pārdošanas ieņēmumiem.
Neto rentabilitāte (%)
info iconUzņēmuma darbības efektivitātes novērtējuma rādītājs, kas aprēķināts kā tīrās peļņas attiecība pret pārdošanas apjomu. Tas parāda, cik liela tīrā peļņa 1 Eur (vai citā valūtā) apmērā tiek gūta no pārdošanas.
Pašu kapitāls (€)
Maksājamās summas un saistības (€)
Pamatlīdzekļi (€)
Apgrozāmie līdzekļi (€)
Apgrozāmā kapitāla prasība (%)
info iconApgrozāmā kapitāla prasības rādītājs parāda, cik daudz naudas uzņēmumam nepieciešams, lai attīstītu un uzturētu biznesu.
Parāda / pašu kapitāla attiecība
info iconParāda / pašu kapitāla rādītājs (debt-to-equity ratio) jeb uzņēmuma finansiālās atkarības koeficients atklāj uzņēmuma kapitāla struktūru, salīdzinot uzņēmuma parādus ar uzņēmuma pašu kapitālu. Augsta rādītāja vērtība norāda, ka uzņēmuma finanšu politika ir agresīva, jo uzņēmums izmanto lielus aizņemtus līdzekļus, kas palielina uzņēmuma darbības riskantību.
EBITDA peļņa (%)
info iconEBITDA peļņa ir uzņēmuma rentabilitātes aprēķins procentos no uzņēmuma kopējiem ieņēmumiem. Tas ir vienāds ar peļņu pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA), kas dalīta ar kopējiem ienākumiem.
EBITDA (€)
info iconEBITDA ir peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas. Aizdevēji izmanto EBITDA, lai aprēķinātu uzņēmuma spēju atmaksāt aizdevumu un maksāt procentus.
EBIT peļņa (%)
info iconEBIT peļņa parāda uzņēmuma rentabilitāti noteiktā laika periodā.
EBIT (€)
info iconUzņēmuma darbības novērtējuma rādītājs, kas vienāds ar uzņēmuma peļņu pirms procentiem un nodokļiem. EBIT rādītājs visbiežāk tiek izmantots, lai aprēķinātu un salīdzinātu EBIT peļņu (EBIT peļņa, tāpat kā darbības peļņa parāda darbības efektivitāti), lai izsekotu un salīdzinātu uzņēmuma darbības rezultātus ar iepriekšējiem periodiem, kā arī aprēķinātu relatīvos tirgus rādītājus.
2023
639 517
159 879
-36 079
-36 079
-9 020
15,29
-5,64
1 065 708
876 632
1 322 786
619 554
2024
606 057
151 514
-33 408
-33 408
-8 352
20,07
-5,51
1 032 300
849 172
1 246 694
634 778
2025
684 592
171 148
-16 444
-16 444
-4 111
17,08
-2,40
1 015 856
737 286
1 111 746
641 396
unlock data icon

Izbaudiet neierobežotu lietošanu

ar Freemium unlimited
2025
684 592
171 148
-16 444
-16 444
-4 111
17,08
-2,40
1 015 856
737 286
1 111 746
641 396
unlock data icon

Izbaudiet neierobežotu lietošanu

ar Freemium unlimited

Pārdošanas ieņēmumi (€)

2025

Pārdošanas ieņēmumi (€)

684 592 €Ascended13 % *

Pārdošana vienam darbiniekam (€)

171 148 €Ascended13 % *

Peļņa pirms nodokļiem (€)

-16 444 €Ascended51 % *

Neto peļņa (€)

-16 444 €Ascended51 % *

Peļņa vienam darbiniekam (€)

-4 111 €Ascended51 % *

Kopējā rentabilitāte (%)

17,08 %Descended-14,90 % *

Neto rentabilitāte (%)

-2,40 %Ascended56,44 % *

Pašu kapitāls (€)

1 015 856 €Descended-2 % *

Maksājamās summas un saistības (€)

737 286 €Descended-13 % *

Pamatlīdzekļi (€)

1 111 746 €Descended-11 % *

Apgrozāmie līdzekļi (€)

641 396 €Ascended1 % *

*pēdējā gada laikā, sākot no izvēlētā perioda

Kredītvēsture

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits

0

Lielākais parāds

VID

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa

0,00 €

Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds

-

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits

0

Lielākais parāds

VID

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa

0,00 €

Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds

-

Kredīta pārskats

Cena: 9,99 € (bez PVN) | 1,00 kredīta
company debt
Uzņēmumam ir parāds ?
Pēc pieprasījuma maksājami parādi
locked icon
Kreditors / Datu avotssort default icon
Parāda summasort default icon
Parāda datumssort default icon
Parāda veidssort default icon
-
-
-
-
Maksājumu vēsture
locked icon
Creditor/Data sourcesort default icon
Debt amountsort default icon
Debt datesort default icon
Payment datesort default icon
Debt typesort default icon
-
-
-
-
-
Nodokļu parādi

Publiski dati

Datu avotssort default icon
Informācijasort default icon
Papildu datisort default icon
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022info icon
Kopējā summa: 47 850
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021info icon
Kopējā summa: -9 820
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020info icon
Kopējā summa: 10 320
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019info icon
Kopējā summa: 17 210
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018info icon
Kopējā summa: -16 450

Līdzīgi uzņēmumi

124
company certification icon
"Strazdi" Bikstu pagasta zemnieku saimniecība"Strazdi", Bikstu pag., Dobeles nov., LV-3713
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40001025393

Reg. date:

29.04.2024

Turnover:

-

No. of employees:

3
company certification icon
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltics Red Line Livestock""Aizkalni", Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3906
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40203530413

Reg. date:

02.01.2024

Turnover:

-

No. of employees:

2
company certification icon
SIA ZS Dzintari"Dzintari", Straupes pag., Cēsu nov., LV-4152
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40203058391

Reg. date:

23.03.2017

Turnover:

-

No. of employees:

2
company certification icon
ZS Nīgrandes pagasta Čibas "Zelta govs""Čibas", Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3898
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40001017381

Reg. date:

10.05.2016

Turnover:

-

No. of employees:

2
company certification icon
SIA AB Strauti"Lejas Dukuļi", Jaunpiebalgas pag., Cēsu nov., LV-4125
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

44103096548

Reg. date:

31.10.2014

Turnover:

-

No. of employees:

5

Bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir pašreizējais SIA "INTAS" statuss?

toggle

SIA "INTAS" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 23.03.1994.

Kāda ir SIA "INTAS" reģistrācijas adrese?

toggle

SIA "INTAS" reģistrācijas adrese ir Nākotnes iela 3 – 3, Lubezere, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3262.

Kāda ir SIA "INTAS" darbības veids?

toggle

SIA "INTAS" darbojas Piena lopkopība (01.41 - NACE 2.1) jomā.

Cik darbinieku ir SIA "INTAS"?

toggle

SIA "INTAS" ir 4 darbinieki (2025).

Vai SIA "INTAS" ir uzticama uzņēmuma?

toggle

SIA "INTAS" Pre-Score* reitings ir B, kas norāda uz augsts uzticamības līmenis.

* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.

Kāds ir SIA "INTAS" gada apgrozījums?

toggle

SIA "INTAS" ziņoja par apgrozījumu 684 592 EUR 2025. gadā.

Vai SIA "INTAS" ir valsts parādi?

toggle

SIA "INTAS" pašlaik nav valsts parādu.