AB "Iron Mountain Lithuania" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 2 961 000 |
| 80 990 |
| 110 000 |
| 86 000 |
| 2 352 |
| 53,77 |
| 2,90 |
| 3 796 000 |
| 2 769 000 |
| 3 646 000 |
| 2 919 000 |
| 0,74 |
| 0,73 |
| 31,14 |
| 922 000 |
| 7,80 |
| 231 000 |
| 2023 |
|---|
| 3 263 000 |
| 89 989 |
| 389 000 |
| 339 000 |
| 9 349 |
| 54,92 |
| 10,39 |
| 4 135 000 |
| 3 087 000 |
| 3 869 000 |
| 3 353 000 |
| 0,74 |
| 0,75 |
| 37,48 |
| 1 223 000 |
| 14,22 |
| 464 000 |
| 2024 |
|---|
| 3 308 000 |
| 98 452 |
| 319 000 |
| 320 000 |
| 9 524 |
| 52,75 |
| 9,67 |
| 4 455 000 |
| 4 103 000 |
| 5 140 000 |
| 3 418 000 |
| 0,73 |
| 0,92 |
| 36,82 |
| 1 218 000 |
| 12,27 |
| 406 000 |
| 2024 |
|---|
| 3 308 000 |
| 98 452 |
| 319 000 |
| 320 000 |
| 9 524 |
| 52,75 |
| 9,67 |
| 4 455 000 |
| 4 103 000 |
| 5 140 000 |
| 3 418 000 |
| 0,73 |
| 0,92 |
| 36,82 |
| 1 218 000 |
| 12,27 |
| 406 000 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
3 308 000 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
98 452 €9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
319 000 €-18 % *
Grynasis pelnas (€)
320 000 €-6 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
9 524 €2 % *
Bendras pelningumas (%)
52,75 %-3,95 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,67 %-6,93 % *
Nuosavas kapitalas (€)
4 455 000 €8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 103 000 €33 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 140 000 €33 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 418 000 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,73 -1,35 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,92 22,67 % *
EBITDA marža (%)
36,82 %-1,76 % *
EBITDA (€)
1 218 000 €0 % *
EBIT marža (%)
12,27 %-13,71 % *
EBIT (€)
406 000 €-13 % *
