Artismed, MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 149 795 |
| - |
| 54 111 |
| 51 405 |
| - |
| 100,00 |
| 34,32 |
| 98 914 |
| 3 617 |
| 0 |
| 102 531 |
| 0,66 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 36,12 |
| 54 111 |
| 2023 |
|---|
| 76 074 |
| - |
| 36 686 |
| 34 852 |
| - |
| 100,00 |
| 45,81 |
| 133 767 |
| 5 817 |
| 0 |
| 139 584 |
| 1,76 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 40,52 |
| 30 825 |
| 2024 |
|---|
| 79 972 |
| - |
| 33 988 |
| 32 289 |
| - |
| 100,00 |
| 40,38 |
| 114 291 |
| 9 620 |
| 0 |
| 123 911 |
| 1,43 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 41,27 |
| 33 002 |
| 2024 |
|---|
| 79 972 |
| - |
| 33 988 |
| 32 289 |
| - |
| 100,00 |
| 40,38 |
| 114 291 |
| 9 620 |
| 0 |
| 123 911 |
| 1,43 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 41,27 |
| 33 002 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
79 972 €5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
33 988 €-7 % *
Grynasis pelnas (€)
32 289 €-7 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
40,38 %-11,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
114 291 €-15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 620 €65 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
123 911 €-11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,43 -18,75 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,08 100,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
41,27 %1,85 % *
EBIT (€)
33 002 €7 % *
