Baltijos Armėnų Aljansas
Rekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2014-06-17Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas dėl specifinės įmonės teisinės formos.
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
0 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
5
SąsajosIšsamus monitoringas
1
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
7188
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaFinansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
0 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
0 €- *
Grynasis pelnas (€)
-Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
0 €- *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
0 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
-Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Įmonė Baltijos Armėnų Aljansas neturi teismo bylų
Baltijos Armėnų Aljansas neturi užregistruotų teismo bylų kaip atsakovas ar ieškovas per pastaruosius 2 metus.
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Įmonė Baltijos Armėnų Aljansas neturi registruotų transporto priemonių
Įmonės Baltijos Armėnų Aljansas vardu transporto priemonės neregistruotos kaip valdytojo teise.
Peržiūrėti įmones su registruotomis transporto priemonėmisPrekių ženklai
Baltijos Armėnų Aljansas neturi registruotų prekės ženklų
Baltijos Armėnų Aljansas Lietuvoje nėra registravusi jokių prekės ženklų.
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Baltijos Armėnų Aljansas neturi licencijų ar leidimų
Baltijos Armėnų Aljansas neturi jokių duomenų apie išduotas licencijas, leidimus, pažymėjimus ar kitus licencijavimo dokumentus.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Baltijos Armėnų Aljansas neturi straipsnių spaudoje
Baltijos Armėnų Aljansas nėra paminėta jokiuose mūsų duomenų bazės spaudos straipsniuose.
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
303331930Reg. date:
2014-06-17Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
303334008Reg. date:
2014-06-19Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
303328418Reg. date:
2014-06-12Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
303338889Reg. date:
2014-06-27Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
303324512Reg. date:
2014-06-06Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Aprašymas
Apie Baltijos Armėnų Aljansas
Baltijos Armėnų Aljansas buvo įkurta 2014-06-17. Pagrindinė įmonės veikla – Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla (94.99.00 - EVRK 2.1), 94.99.00. Bendrovės atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Baltijos Armėnų Aljansas pardavimo pajamos buvo 0 EUR, grynasis pelnas EUR. SODRA duomenimis 2026-07-03 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Raugyklos g. 25-201, LT-01140.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: saugoti armėnų tautinį, kultūrinį bei religinį paveldą bei tradicijas; Baltijos šalyse gyvenančių armėnų tautinės savimonės kėlimas ir skatinimas; santykių su kitomis tautomis, jų kultūra ir religija stiprinimas; informacijos apie armėnų kultūrą tautą ir jos tradicijas plėtra; sudaryti sąlygas Asociacijos nariams dalintis informacija, patirtimi bei sukauptomis žiniomis tarpusavyje bei su visuomene; bendradarbiauti su įmonėmis, įstaigomis, asociacijomis ir kitais juridiniais asmenimis, vykdančiais artimą Asociacijai veiklą ir siekiančiais panašių tikslų; nacionalinių, regioninių, tarptautinių programų, projektų iniciavimas, rengimas bei įgyvendinimas, o taip pat dalyvavimas juose; koordinuoti Asociacijos narių veiklą; atstovauti Asociacijos narių interesams ir juos ginti; tenkinti kitus viešuosius interesus, susijusius su minėtų Asociacijos tikslų įgyvendinimu. Veikla: konferencijų, paskaitų, susitikimų, diskusijų, kitokio pobūdžio renginių organizavimas; informacinės ir reprezentacinės literatūros leidyba bei platinimas; viešosios nuomonės tyrimai ir apklausos; informacinių svetainių kūrimas ir palaikymas; nacionalinių, regioninių, tarptautinių programų, projektų iniciavimas, rengimas bei įgyvendinimas, o taip pat dalyvavimas juose; mokymų organizavimas
Visi duomenys apie Baltijos Armėnų Aljansas yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Baltijos Armėnų Aljansas veikla?
Baltijos Armėnų Aljansas veikla yra: kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla (94.99.00 - evrk 2.1).
Kas yra Baltijos Armėnų Aljansas įmonės vadovas?
Baltijos Armėnų Aljansas įmonės vadovas yra Marat Sargsyan (Prezidentas).
Koks yra Baltijos Armėnų Aljansas įmonės kodas?
Baltijos Armėnų Aljansas įmonės kodas yra 303329712.
Koks yra Baltijos Armėnų Aljansas registracijos adresas?
Baltijos Armėnų Aljansas registracijos adresas yra Vilnius, Raugyklos g. 25-201, LT-01140.
Ar Baltijos Armėnų Aljansas turi skolų?
Baltijos Armėnų Aljansas neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

