CF VENTURE, MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 29 325 |
| 29 325 |
| 2 111 |
| 2 111 |
| 2 111 |
| 47,83 |
| 7,20 |
| 2 112 |
| 15 137 |
| 0 |
| 17 249 |
| 0,07 |
| 7,17 |
| - |
| - |
| 7,20 |
| 2 112 |
| 2024 |
|---|
| 195 962 |
| 195 962 |
| 67 177 |
| 63 677 |
| 63 677 |
| 78,57 |
| 32,49 |
| 65 789 |
| 32 928 |
| 66 301 |
| 32 416 |
| 0,00 |
| 0,50 |
| - |
| - |
| 34,29 |
| 67 194 |
| 2025 |
|---|
| 259 662 |
| 238 222 |
| 157 400 |
| 149 331 |
| 137 001 |
| 83,39 |
| 57,51 |
| 215 119 |
| 8 016 |
| 66 301 |
| 156 834 |
| 0,57 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 48,13 |
| 124 986 |
| 2025 |
|---|
| 259 662 |
| 238 222 |
| 157 400 |
| 149 331 |
| 137 001 |
| 83,39 |
| 57,51 |
| 215 119 |
| 8 016 |
| 66 301 |
| 156 834 |
| 0,57 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 48,13 |
| 124 986 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
259 662 €33 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
238 222 €22 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
157 400 €134 % *
Grynasis pelnas (€)
149 331 €135 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
137 001 €115 % *
Bendras pelningumas (%)
83,39 %6,13 % *
Grynasis pelningumas (%)
57,51 %77,01 % *
Nuosavas kapitalas (€)
215 119 €227 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
8 016 €-76 % *
Ilgalaikis turtas (€)
66 301 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
156 834 €384 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,57 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 -92,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
48,13 %40,36 % *
EBIT (€)
124 986 €86 % *
