Contare, MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 28 370 |
| 28 370 |
| 1 025 |
| 974 |
| 974 |
| 100,00 |
| 3,43 |
| 4 510 |
| 742 |
| 0 |
| 5 252 |
| 0,16 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 3,61 |
| 1 025 |
| 2023 |
|---|
| 29 744 |
| 28 600 |
| 7 030 |
| 6 678 |
| 6 421 |
| 100,00 |
| 22,45 |
| 11 188 |
| 542 |
| 0 |
| 11 730 |
| 0,38 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 23,64 |
| 7 030 |
| 2024 |
|---|
| 40 114 |
| 17 517 |
| 2 241 |
| 2 129 |
| 930 |
| 100,00 |
| 5,31 |
| 6 274 |
| 275 |
| 0 |
| 6 549 |
| 0,16 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 5,59 |
| 2 241 |
| 2024 |
|---|
| 40 114 |
| 17 517 |
| 2 241 |
| 2 129 |
| 930 |
| 100,00 |
| 5,31 |
| 6 274 |
| 275 |
| 0 |
| 6 549 |
| 0,16 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 5,59 |
| 2 241 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
40 114 €35 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
17 517 €-39 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 241 €-68 % *
Grynasis pelnas (€)
2 129 €-68 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
930 €-86 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,31 %-76,35 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 274 €-44 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
275 €-49 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
6 549 €-44 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,16 -57,89 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 -20,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,59 %-76,35 % *
EBIT (€)
2 241 €-68 % *
