Enery Zarasai UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 1 142 |
| -1 142 |
| -1 142 |
| - |
| - |
| -1 913 |
| 4 413 |
| 0 |
| 2 500 |
| - |
| -2,31 |
| - |
| - |
| - |
| -53 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -6 269 |
| -6 269 |
| -6 269 |
| - |
| - |
| -8 182 |
| 10 198 |
| 793 |
| 1 223 |
| - |
| -1,25 |
| - |
| - |
| - |
| -6 269 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 202 130 |
| -202 130 |
| -202 130 |
| - |
| - |
| 39 688 |
| 114 968 |
| 81 145 |
| 142 991 |
| - |
| 2,90 |
| - |
| - |
| - |
| -890 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 202 130 |
| -202 130 |
| -202 130 |
| - |
| - |
| 39 688 |
| 114 968 |
| 81 145 |
| 142 991 |
| - |
| 2,90 |
| - |
| - |
| - |
| -890 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
0 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
0 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
202 130 €3 324 % *
Grynasis pelnas (€)
-202 130 €-3 124 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-202 130 €-3 124 % *
Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
39 688 €585 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
114 968 €1 027 % *
Ilgalaikis turtas (€)
81 145 €10 133 % *
Trumpalaikis turtas (€)
142 991 €11 592 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-Skolos / nuosavybės rodiklis
2,90 332,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-EBIT (€)
-890 €86 % *
