Entech group UAB
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2012-01-12Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Kitų plastikinių gaminių gamyba (22.26.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
25* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 343,79 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
2 280 873 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
3
SąsajosIšsamus monitoringas
611
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
56
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaEntech group UAB finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 556 405 |
| 124 824 |
| 520 914 |
| 470 193 |
| 22 959 |
| 51,12 |
| 18,39 |
| 523 760 |
| 868 492 |
| 292 950 |
| 1 099 302 |
| 0,10 |
| 1,66 |
| - |
| - |
| 20,79 |
| 531 492 |
| 2024 |
|---|
| 2 215 525 |
| 93 680 |
| 194 011 |
| 163 685 |
| 6 921 |
| 49,26 |
| 7,39 |
| 523 445 |
| 872 687 |
| 278 972 |
| 1 117 160 |
| 0,12 |
| 1,67 |
| - |
| - |
| 8,45 |
| 187 152 |
| 2025 |
|---|
| 2 280 873 |
| 93 249 |
| 352 673 |
| 322 288 |
| 13 176 |
| 57,37 |
| 14,13 |
| 681 733 |
| 802 821 |
| 391 516 |
| 1 093 038 |
| 0,14 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| 16,84 |
| 384 027 |
| 2025 |
|---|
| 2 280 873 |
| 93 249 |
| 352 673 |
| 322 288 |
| 13 176 |
| 57,37 |
| 14,13 |
| 681 733 |
| 802 821 |
| 391 516 |
| 1 093 038 |
| 0,14 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| 16,84 |
| 384 027 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 280 873 €3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
93 249 €0 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
352 673 €82 % *
Grynasis pelnas (€)
322 288 €97 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
13 176 €90 % *
Bendras pelningumas (%)
57,37 %16,46 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,13 %91,20 % *
Nuosavas kapitalas (€)
681 733 €30 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
802 821 €-8 % *
Ilgalaikis turtas (€)
391 516 €40 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 093 038 €-2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 16,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,18 -29,34 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
16,84 %99,29 % *
EBIT (€)
384 027 €105 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
4
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
TOYOTA TOYOTA COROLLAPirma registracija: 2025-03-28 | Keleivinis automobilis | 1 798,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
HYUNDAI TUCSON. ix35Pirma registracija: 2022-01-10 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
SKODA KODIAQPirma registracija: 2024-08-28 | Keleivinis automobilis | 1 498,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
HONDA CR-V | Keleivinis automobilis | 2 354,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2022 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2022 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
870 2021-05-04 | 2021-06-01 / 2026-06-01 | Vilniaus rajono savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Kitų plastikinių gaminių gamybaComp. code:
302726515Reg. date:
2012-02-14Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
13Category:
Kitų plastikinių gaminių gamybaComp. code:
135863544Reg. date:
2002-02-21Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
29Category:
Kitų plastikinių gaminių gamybaComp. code:
302557894Reg. date:
2010-10-26Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
31Category:
Kitų plastikinių gaminių gamybaComp. code:
159555779Reg. date:
1991-02-08Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
33Category:
Kitų plastikinių gaminių gamybaComp. code:
305620136Reg. date:
2020-09-07Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
37Aprašymas
Apie Entech group UAB
Entech group UAB buvo įkurta 2012-01-12. Pagrindinė įmonės veikla – Kitų plastikinių gaminių gamyba (22.26.00 - EVRK 2.1), 22.26.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Entech group UAB pardavimo pajamos buvo 2 280 873 EUR, grynasis pelnas 322 288 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 25. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilniaus r. sav., Maišiagalos sen., Budninkų k., Senasis Ukmergės kel. 307, LT-14200.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: naujų darbo vietų steigimas; darbo sąlygų gerinimas; ekonominės gerovės kėlimas; technologinė pažanga ir progresas; bendrovė turi teisę verstis bet kokia Lietuvos Respublikos teisės aktų neuždrausta veikla (gamybinė veikla, prekyba, paslaugų teikimas ir pan.)
Visi duomenys apie Entech group UAB yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Entech group UAB veikla?
Entech group UAB veikla yra: kitų plastikinių gaminių gamyba (22.26.00 - evrk 2.1).
Kokios yra Entech group UAB pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, Entech group UAB pajamos buvo 2 280 873 EUR (2025 m.).
Kas yra Entech group UAB įmonės vadovas?
Entech group UAB įmonės vadovas yra Artūr Šimanel (Direktorius).
Kokie yra Entech group UAB įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 302711100
PVM mokėtojo kodas: LT100006599017
Registracijos adresas: Vilniaus r. sav., Maišiagalos sen., Budninkų k., Senasis Ukmergės kel. 307, LT-14200
Koks yra Entech group UAB įmonės kodas?
Entech group UAB įmonės kodas yra 302711100.
Ar Entech group UAB yra patikima įmonė?
Entech group UAB įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba Entech group UAB?
Entech group UAB turi 25 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra Entech group UAB registracijos adresas?
Entech group UAB registracijos adresas yra Vilniaus r. sav., Maišiagalos sen., Budninkų k., Senasis Ukmergės kel. 307, LT-14200.
Ar Entech group UAB turi skolų?
Entech group UAB neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

