Farmers and Company, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 3 122 |
| -3 122 |
| -3 122 |
| - |
| - |
| -622 |
| 1 219 |
| 0 |
| 537 |
| - |
| -1,96 |
| - |
| - |
| - |
| -3 122 |
| 2023 |
|---|
| 51 328 |
| 27 302 |
| 67 254 |
| -67 254 |
| -35 773 |
| -127,47 |
| -131,03 |
| -67 876 |
| 173 370 |
| 10 861 |
| 94 530 |
| 1,39 |
| -2,55 |
| -124,19 |
| -63 742 |
| -127,47 |
| -65 428 |
| 2024 |
|---|
| 459 762 |
| 151 737 |
| -9 518 |
| -9 518 |
| -3 141 |
| 27,62 |
| -2,07 |
| -77 394 |
| 297 955 |
| 8 795 |
| 211 293 |
| 0,30 |
| -3,85 |
| - |
| - |
| -0,61 |
| -2 823 |
| 2024 |
|---|
| 459 762 |
| 151 737 |
| -9 518 |
| -9 518 |
| -3 141 |
| 27,62 |
| -2,07 |
| -77 394 |
| 297 955 |
| 8 795 |
| 211 293 |
| 0,30 |
| -3,85 |
| - |
| - |
| -0,61 |
| -2 823 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
459 762 €796 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
151 737 €456 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-9 518 €-114 % *
Grynasis pelnas (€)
-9 518 €86 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-3 141 €91 % *
Bendras pelningumas (%)
27,62 %121,67 % *
Grynasis pelningumas (%)
-2,07 %98,42 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-77 394 €-14 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
297 955 €72 % *
Ilgalaikis turtas (€)
8 795 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
211 293 €124 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 -78,42 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-3,85 -50,98 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-0,61 %99,52 % *
EBIT (€)
-2 823 €96 % *
