FinCause, UAB
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2022-03-04Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
1 050 000,00 EURVeiklos sritis
Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla (66.19.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas, nes įmonės veikla neatitinka reitingo skaičiavimo kriterijų
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
7* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
4 491,93 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,22 €* per paskutinius metus
Pajamos
4 928 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
5
SąsajosIšsamus monitoringas
34
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
157
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaFinCause, UAB finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 253 724 |
| -241 085 |
| -74 639 |
| - |
| - |
| 676 778 |
| 7 365 |
| 24 389 |
| 660 609 |
| - |
| 0,01 |
| - |
| -131 268 |
| - |
| -131 507 |
| 2024 |
|---|
| 1 762 |
| 336 |
| 819 199 |
| -802 244 |
| -153 100 |
| -19 292,57 |
| -45 530,31 |
| 474 534 |
| 27 828 |
| 5 289 |
| 462 313 |
| 243,32 |
| 0,06 |
| -19 170,83 |
| -337 790 |
| -19 292,57 |
| -339 935 |
| 2025 |
|---|
| 4 928 |
| 986 |
| 701 108 |
| -701 108 |
| -140 222 |
| -6 298,56 |
| -14 227,03 |
| 351 426 |
| 33 907 |
| 3 144 |
| 380 172 |
| 69,63 |
| 0,10 |
| -6 255,03 |
| -308 248 |
| -6 298,56 |
| -310 393 |
| 2025 |
|---|
| 4 928 |
| 986 |
| 701 108 |
| -701 108 |
| -140 222 |
| -6 298,56 |
| -14 227,03 |
| 351 426 |
| 33 907 |
| 3 144 |
| 380 172 |
| 69,63 |
| 0,10 |
| -6 255,03 |
| -308 248 |
| -6 298,56 |
| -310 393 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
4 928 €180 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
986 €193 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
701 108 €-14 % *
Grynasis pelnas (€)
-701 108 €13 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-140 222 €8 % *
Bendras pelningumas (%)
-6 298,56 %67,35 % *
Grynasis pelningumas (%)
-14 227,03 %68,75 % *
Nuosavas kapitalas (€)
351 426 €-26 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
33 907 €22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 144 €-41 % *
Trumpalaikis turtas (€)
380 172 €-18 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
69,63 -71,38 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,10 66,67 % *
EBITDA marža (%)
-6 255,03 %67,37 % *
EBITDA (€)
-308 248 €9 % *
EBIT marža (%)
-6 298,56 %67,35 % *
EBIT (€)
-310 393 €9 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
VMI
Bendra nepadengtų skolų suma
0,22 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
94 2023-03-09 | 2023-03-09 / Nenurodyta | Lietuvos bankas | Licencija | Elektroninių pinigų įstaigos licencija |
94 2023-03-09 | 2023-03-09 / Nenurodyta | Lietuvos bankas | Licencija | Elektroninių pinigų įstaigos licencija |
94 2023-03-09 | 2023-03-09 / Nenurodyta | Lietuvos bankas | Licencija | Elektroninių pinigų įstaigos licencija |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
BNS naujienos
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPanašios įmonės
Category:
Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veiklaComp. code:
306068630Reg. date:
2022-04-22Turnover:
iki 10 000 €No. of employees:
9Category:
Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veiklaComp. code:
306004784Reg. date:
2022-02-04Turnover:
10-30 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veiklaComp. code:
306056343Reg. date:
2022-04-05Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
2Category:
Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veiklaComp. code:
306126592Reg. date:
2022-08-04Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
8Category:
Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veiklaComp. code:
306083187Reg. date:
2022-05-17Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
1Aprašymas
Apie FinCause, UAB
FinCause, UAB buvo įkurta 2022-03-04. Pagrindinė įmonės veikla – Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla (66.19.00 - EVRK 2.1), 66.19.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais FinCause, UAB pardavimo pajamos buvo 4 928 EUR, grynasis pelnas -701 108 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 7. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, A. Smetonos g. 2, LT-01115.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: tenkinti privačius interesus siekiant ekonominės naudos sau ir Bendrovės akcininkams. Bendrovės veiklos objektas - elektroninių pinigų leidimas; mokėjimo paslaugų teikimas bei visa kita su tuo susijusi veikla
Visi duomenys apie FinCause, UAB yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra FinCause, UAB veikla?
FinCause, UAB veikla yra: kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla (66.19.00 - evrk 2.1).
Kokios yra FinCause, UAB pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, FinCause, UAB pajamos buvo 4 928 EUR (2025 m.).
Kas yra FinCause, UAB įmonės vadovas?
FinCause, UAB įmonės vadovas yra Aivaras Valainis (Direktorius).
Kokie yra FinCause, UAB įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306031272
PVM mokėtojo kodas: LT100018672713
Registracijos adresas: Vilnius, A. Smetonos g. 2, LT-01115
Koks yra FinCause, UAB įmonės kodas?
FinCause, UAB įmonės kodas yra 306031272.
Kiek darbuotojų dirba FinCause, UAB?
FinCause, UAB turi 7 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra FinCause, UAB registracijos adresas?
FinCause, UAB registracijos adresas yra Vilnius, A. Smetonos g. 2, LT-01115.
Ar FinCause, UAB turi skolų?
VMI skola: 0,22 EUR., SODRA skola: 0,00 EUR.

