FRANMAX, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 10 544 000 |
| 102 151 |
| 1 433 000 |
| 1 196 000 |
| 11 587 |
| 30,06 |
| 11,34 |
| 5 072 000 |
| 4 763 000 |
| 4 100 000 |
| 5 735 000 |
| 0,24 |
| 0,94 |
| 26,69 |
| 2 814 000 |
| 15,55 |
| 1 640 000 |
| 2024 |
|---|
| 12 366 000 |
| 100 774 |
| 994 000 |
| 822 000 |
| 6 699 |
| 25,86 |
| 6,65 |
| 5 394 000 |
| 3 664 000 |
| 3 724 000 |
| 5 334 000 |
| 0,25 |
| 0,68 |
| 19,15 |
| 2 368 000 |
| 9,46 |
| 1 170 000 |
| 2025 |
|---|
| 13 435 000 |
| 101 896 |
| 1 215 000 |
| 998 000 |
| 7 569 |
| 25,50 |
| 7,43 |
| 5 570 000 |
| 3 289 000 |
| 3 010 000 |
| 5 849 000 |
| 0,28 |
| 0,59 |
| 18,62 |
| 2 501 000 |
| 10,11 |
| 1 358 000 |
| 2025 |
|---|
| 13 435 000 |
| 101 896 |
| 1 215 000 |
| 998 000 |
| 7 569 |
| 25,50 |
| 7,43 |
| 5 570 000 |
| 3 289 000 |
| 3 010 000 |
| 5 849 000 |
| 0,28 |
| 0,59 |
| 18,62 |
| 2 501 000 |
| 10,11 |
| 1 358 000 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
13 435 000 €9 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
101 896 €1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 215 000 €22 % *
Grynasis pelnas (€)
998 000 €21 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 569 €13 % *
Bendras pelningumas (%)
25,50 %-1,39 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,43 %11,73 % *
Nuosavas kapitalas (€)
5 570 000 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 289 000 €-10 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 010 000 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
5 849 000 €10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,28 12,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,59 -13,24 % *
EBITDA marža (%)
18,62 %-2,77 % *
EBITDA (€)
2 501 000 €6 % *
EBIT marža (%)
10,11 %6,87 % *
EBIT (€)
1 358 000 €16 % *
