HardChain, MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 49 679 |
| - |
| 22 550 |
| 21 338 |
| - |
| 92,25 |
| 42,95 |
| 20 257 |
| 31 161 |
| 31 989 |
| 19 429 |
| 0,28 |
| 1,54 |
| - |
| - |
| 46,82 |
| 23 258 |
| 2024 |
|---|
| 57 027 |
| - |
| 33 112 |
| 31 446 |
| - |
| 89,17 |
| 55,14 |
| 23 703 |
| 28 624 |
| 31 072 |
| 21 255 |
| 0,25 |
| 1,21 |
| - |
| - |
| 61,14 |
| 34 865 |
| 2025 |
|---|
| 69 429 |
| - |
| 48 893 |
| 45 950 |
| - |
| 96,47 |
| 66,18 |
| 28 653 |
| 27 142 |
| 25 657 |
| 30 138 |
| 0,30 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 72,15 |
| 50 092 |
| 2025 |
|---|
| 69 429 |
| - |
| 48 893 |
| 45 950 |
| - |
| 96,47 |
| 66,18 |
| 28 653 |
| 27 142 |
| 25 657 |
| 30 138 |
| 0,30 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 72,15 |
| 50 092 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
69 429 €22 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
48 893 €48 % *
Grynasis pelnas (€)
45 950 €46 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
96,47 %8,19 % *
Grynasis pelningumas (%)
66,18 %20,02 % *
Nuosavas kapitalas (€)
28 653 €21 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 142 €-5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
25 657 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
30 138 €42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 20,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,95 -21,49 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
72,15 %18,01 % *
EBIT (€)
50 092 €44 % *
