Hentech, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 679 310 |
| 1 662 683 |
| 1 671 053 |
| 1 576 024 |
| 1 560 420 |
| 99,97 |
| 93,85 |
| 6 377 211 |
| 127 686 |
| 6 082 733 |
| 408 568 |
| 0,17 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 99,97 |
| 1 678 811 |
| 2024 |
|---|
| 894 765 |
| 894 765 |
| 890 118 |
| 890 118 |
| 890 118 |
| 99,83 |
| 99,48 |
| 5 769 669 |
| 481 418 |
| 6 081 754 |
| 169 202 |
| -0,35 |
| 0,08 |
| 99,94 |
| 894 266 |
| 99,83 |
| 893 287 |
| 2025 |
|---|
| 901 065 |
| 901 065 |
| 895 456 |
| 826 100 |
| 826 100 |
| 99,83 |
| 91,68 |
| 6 035 769 |
| 103 807 |
| 6 080 775 |
| 58 655 |
| -0,05 |
| 0,02 |
| 99,94 |
| 900 546 |
| 99,83 |
| 899 567 |
| 2025 |
|---|
| 901 065 |
| 901 065 |
| 895 456 |
| 826 100 |
| 826 100 |
| 99,83 |
| 91,68 |
| 6 035 769 |
| 103 807 |
| 6 080 775 |
| 58 655 |
| -0,05 |
| 0,02 |
| 99,94 |
| 900 546 |
| 99,83 |
| 899 567 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
901 065 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
901 065 €1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
895 456 €1 % *
Grynasis pelnas (€)
826 100 €-7 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
826 100 €-7 % *
Bendras pelningumas (%)
99,83 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
91,68 %-7,84 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 035 769 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
103 807 €-78 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 080 775 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
58 655 €-65 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,05 85,71 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 -75,00 % *
EBITDA marža (%)
99,94 %0,00 % *
EBITDA (€)
900 546 €1 % *
EBIT marža (%)
99,83 %0,00 % *
EBIT (€)
899 567 €1 % *
