Herus transport, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 37 800 |
| 37 800 |
| 33 959 |
| 33 959 |
| 33 959 |
| 99,53 |
| 89,84 |
| 36 459 |
| 4 317 |
| 4 896 |
| 35 186 |
| 0,82 |
| 0,12 |
| 99,81 |
| 37 728 |
| 99,53 |
| 37 624 |
| 2024 |
|---|
| 99 027 |
| 99 027 |
| 89 056 |
| 85 214 |
| 85 214 |
| 100,00 |
| 86,05 |
| 121 673 |
| 5 825 |
| 79 684 |
| 47 814 |
| 0,42 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 77,60 |
| 76 849 |
| 2024 |
|---|
| 99 027 |
| 99 027 |
| 89 056 |
| 85 214 |
| 85 214 |
| 100,00 |
| 86,05 |
| 121 673 |
| 5 825 |
| 79 684 |
| 47 814 |
| 0,42 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 77,60 |
| 76 849 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
99 027 €162 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
99 027 €162 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
89 056 €162 % *
Grynasis pelnas (€)
85 214 €151 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
85 214 €151 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,47 % *
Grynasis pelningumas (%)
86,05 %-4,22 % *
Nuosavas kapitalas (€)
121 673 €234 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 825 €35 % *
Ilgalaikis turtas (€)
79 684 €1 528 % *
Trumpalaikis turtas (€)
47 814 €36 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,42 -48,78 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,05 -58,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
77,60 %-22,03 % *
EBIT (€)
76 849 €104 % *
