Hustal UAB
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1999-06-16Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
154 657,08 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
63* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 520,20 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
7 680 197 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
24
SąsajosIšsamus monitoringas
67
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
96
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaHustal UAB finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 10 009 837 |
| 162 129 |
| 1 245 671 |
| 1 243 344 |
| 20 138 |
| 20,37 |
| 12,42 |
| 3 038 382 |
| 1 513 468 |
| 682 579 |
| 3 807 583 |
| 0,23 |
| 0,50 |
| 13,32 |
| 1 333 605 |
| 12,48 |
| 1 248 818 |
| 2024 |
|---|
| 6 159 347 |
| 98 329 |
| 115 934 |
| 123 266 |
| 1 968 |
| 12,81 |
| 2,00 |
| 2 784 644 |
| 1 256 427 |
| 847 477 |
| 3 215 405 |
| 0,32 |
| 0,45 |
| 4,04 |
| 248 810 |
| 1,88 |
| 116 084 |
| 2025 |
|---|
| 7 680 197 |
| 119 480 |
| 405 363 |
| 399 263 |
| 6 211 |
| 12,30 |
| 5,20 |
| 3 183 907 |
| 880 455 |
| 707 242 |
| 3 416 936 |
| 0,33 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 5,19 |
| 398 464 |
| 2025 |
|---|
| 7 680 197 |
| 119 480 |
| 405 363 |
| 399 263 |
| 6 211 |
| 12,30 |
| 5,20 |
| 3 183 907 |
| 880 455 |
| 707 242 |
| 3 416 936 |
| 0,33 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 5,19 |
| 398 464 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
7 680 197 €25 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
119 480 €22 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
405 363 €250 % *
Grynasis pelnas (€)
399 263 €224 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 211 €216 % *
Bendras pelningumas (%)
12,30 %-3,98 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,20 %160,00 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 183 907 €14 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
880 455 €-30 % *
Ilgalaikis turtas (€)
707 242 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 416 936 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,33 3,13 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,28 -37,78 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,19 %176,06 % *
EBIT (€)
398 464 €243 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
4
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
SKODA SUPERBPirma registracija: 2014-11-07 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
SKODA SUPERBPirma registracija: 2016-08-31 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
SKODA OCTAVIAPirma registracija: 2005-10-05 | Keleivinis automobilis | 1 896,00 cm³ | Dyzelinas | |
VOLKSWAGEN. VW TRANSPORTERPirma registracija: 2006-07-24 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 896,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2022 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
L-1892 2018-07-18 | 2018-07-18 / 2020-02-06 | Valstybinė energetikos reguliavimo taryba | Leidimas | Leidimas plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPanašios įmonės
Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
241771820Reg. date:
1999-02-12Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
55Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
167220143Reg. date:
1998-10-01Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
62Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
111742819Reg. date:
2001-08-06Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
68Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
300713750Reg. date:
2007-04-25Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
56Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
123017127Reg. date:
1995-02-13Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
65Aprašymas
Apie Hustal UAB
Hustal UAB buvo įkurta 1999-06-16. Pagrindinė įmonės veikla – Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba (25.11.00 - EVRK 2.1), 25.11.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Hustal UAB pardavimo pajamos buvo 7 680 197 EUR, grynasis pelnas 399 263 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 63. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Panevėžys, Tinklų g. 7, LT-35115.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Vykdyti ūkinę-komercinę veiklą siekiant pelno. Veiklos sritys: metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba; metalinių konstrukcijų ir jų dalių gamyba; metalo rezervuarų, cisternų ir konteinerių gamyba; garvežių, vamzdynų, radiatorių ir šildymo katilų gamyba; metalinių įrankių gamyba; metalinių stalo ir virtuvės reikmenų gamyba; metalo gaminių apdirbimas
Visi duomenys apie Hustal UAB yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Hustal UAB veikla?
Hustal UAB veikla yra: metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba (25.11.00 - evrk 2.1).
Kokios yra Hustal UAB pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, Hustal UAB pajamos buvo 7 680 197 EUR (2025 m.).
Kas yra Hustal UAB įmonės vadovas?
Hustal UAB įmonės vadovas yra Artūras Beneckas (Direktorius).
Kokie yra Hustal UAB įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 148284860
PVM mokėtojo kodas: LT482848610
Registracijos adresas: Panevėžys, Tinklų g. 7, LT-35115
Koks yra Hustal UAB įmonės kodas?
Hustal UAB įmonės kodas yra 148284860.
Ar Hustal UAB yra patikima įmonė?
Hustal UAB įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba Hustal UAB?
Hustal UAB turi 63 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra Hustal UAB registracijos adresas?
Hustal UAB registracijos adresas yra Panevėžys, Tinklų g. 7, LT-35115.
Ar Hustal UAB turi skolų?
Hustal UAB neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

