IĮ Mondala Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 25 518 |
| - |
| 9 888 |
| 9 854 |
| - |
| 75,88 |
| 38,62 |
| 1 078 |
| 110 |
| 7 433 |
| 417 |
| 0,01 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 38,15 |
| 9 734 |
| 2024 |
|---|
| 20 364 |
| - |
| 8 024 |
| 7 796 |
| - |
| 48,15 |
| 38,28 |
| 3 678 |
| 320 |
| 6 211 |
| 1 595 |
| 0,06 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 39,40 |
| 8 024 |
| 2025 |
|---|
| 18 863 |
| - |
| 1 319 |
| 1 240 |
| - |
| 29,23 |
| 6,57 |
| 4 119 |
| 591 |
| 2 655 |
| 3 009 |
| 0,13 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 6,99 |
| 1 319 |
| 2025 |
|---|
| 18 863 |
| - |
| 1 319 |
| 1 240 |
| - |
| 29,23 |
| 6,57 |
| 4 119 |
| 591 |
| 2 655 |
| 3 009 |
| 0,13 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 6,99 |
| 1 319 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
18 863 €-7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
1 319 €-84 % *
Grynasis pelnas (€)
1 240 €-84 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
29,23 %-39,29 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,57 %-82,84 % *
Nuosavas kapitalas (€)
4 119 €12 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
591 €85 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 655 €-57 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 009 €89 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 116,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,14 55,56 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,99 %-82,26 % *
EBIT (€)
1 319 €-84 % *
