INTRA VIRES, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 354 046 |
| 44 759 |
| 43 359 |
| 36 561 |
| 4 622 |
| 43,53 |
| 10,33 |
| 64 050 |
| 38 240 |
| 51 803 |
| 46 314 |
| 0,02 |
| 0,60 |
| 46,43 |
| 164 394 |
| 43,53 |
| 154 107 |
| 2023 |
|---|
| 323 781 |
| 39 534 |
| 8 114 |
| -8 114 |
| -991 |
| 42,55 |
| -2,51 |
| 49 936 |
| 29 933 |
| 41 636 |
| 34 895 |
| 0,02 |
| 0,60 |
| 45,69 |
| 147 922 |
| 42,55 |
| 137 755 |
| 2024 |
|---|
| 345 866 |
| 43 018 |
| 22 178 |
| 19 459 |
| 2 420 |
| 45,56 |
| 5,63 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0,00 |
| - |
| 48,20 |
| 166 724 |
| 45,56 |
| 157 574 |
| 2024 |
|---|
| 345 866 |
| 43 018 |
| 22 178 |
| 19 459 |
| 2 420 |
| 45,56 |
| 5,63 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0,00 |
| - |
| 48,20 |
| 166 724 |
| 45,56 |
| 157 574 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
345 866 €7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
43 018 €9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
22 178 €173 % *
Grynasis pelnas (€)
19 459 €340 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 420 €344 % *
Bendras pelningumas (%)
45,56 %7,07 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,63 %324,30 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
0 €-100 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-EBITDA marža (%)
48,20 %5,49 % *
EBITDA (€)
166 724 €13 % *
EBIT marža (%)
45,56 %7,07 % *
EBIT (€)
157 574 €14 % *
