iSense Technologies, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 185 534 |
| 126 390 |
| 78 118 |
| 65 950 |
| 7 031 |
| 12,05 |
| 5,56 |
| 248 736 |
| 380 575 |
| 15 781 |
| 612 517 |
| 0,20 |
| 1,53 |
| - |
| - |
| 6,53 |
| 77 369 |
| 2024 |
|---|
| 867 461 |
| 98 463 |
| 14 627 |
| 12 090 |
| 1 372 |
| 13,97 |
| 1,39 |
| 260 826 |
| 247 437 |
| 17 816 |
| 489 639 |
| 0,28 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 1,60 |
| 13 877 |
| 2025 |
|---|
| 842 823 |
| 84 367 |
| 914 |
| 411 |
| 41 |
| 11,32 |
| 0,05 |
| 261 237 |
| 183 238 |
| 12 992 |
| 430 182 |
| 0,29 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| -0,16 |
| -1 341 |
| 2025 |
|---|
| 842 823 |
| 84 367 |
| 914 |
| 411 |
| 41 |
| 11,32 |
| 0,05 |
| 261 237 |
| 183 238 |
| 12 992 |
| 430 182 |
| 0,29 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| -0,16 |
| -1 341 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
842 823 €-3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
84 367 €-14 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
914 €-94 % *
Grynasis pelnas (€)
411 €-97 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
41 €-97 % *
Bendras pelningumas (%)
11,32 %-18,97 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,05 %-96,40 % *
Nuosavas kapitalas (€)
261 237 €0 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
183 238 €-26 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 992 €-27 % *
Trumpalaikis turtas (€)
430 182 €-12 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 3,57 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,70 -26,32 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-0,16 %-110,00 % *
EBIT (€)
-1 341 €-110 % *
