Kampu MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 5 785 |
| - |
| -1 093 |
| -1 093 |
| - |
| 19,69 |
| -18,89 |
| -2 018 |
| 5 700 |
| 2 556 |
| 1 126 |
| -0,79 |
| -2,82 |
| - |
| - |
| -17,37 |
| -1 005 |
| 2024 |
|---|
| 1 744 |
| - |
| -47 |
| -47 |
| - |
| 43,69 |
| -2,69 |
| -2 064 |
| 3 910 |
| 1 778 |
| 68 |
| -2,20 |
| -1,89 |
| - |
| - |
| 0,69 |
| 12 |
| 2025 |
|---|
| 28 049 |
| - |
| 1 377 |
| 1 292 |
| - |
| 100,00 |
| 4,61 |
| -755 |
| 617 160 |
| 413 793 |
| 202 612 |
| 2,36 |
| -817,43 |
| - |
| - |
| 4,91 |
| 1 377 |
| 2025 |
|---|
| 28 049 |
| - |
| 1 377 |
| 1 292 |
| - |
| 100,00 |
| 4,61 |
| -755 |
| 617 160 |
| 413 793 |
| 202 612 |
| 2,36 |
| -817,43 |
| - |
| - |
| 4,91 |
| 1 377 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
28 049 €1 508 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
1 377 €3 030 % *
Grynasis pelnas (€)
1 292 €2 849 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %128,89 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,61 %271,38 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-755 €63 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
617 160 €15 684 % *
Ilgalaikis turtas (€)
413 793 €23 173 % *
Trumpalaikis turtas (€)
202 612 €297 859 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
2,36 207,27 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-817,43 -43 150,26 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,91 %611,59 % *
EBIT (€)
1 377 €11 375 % *
