LARO, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 29 352 |
| 29 352 |
| 57 |
| 57 |
| 57 |
| 16,35 |
| 0,19 |
| 2 898 |
| 2 390 |
| 0 |
| 5 288 |
| 0,10 |
| 0,82 |
| - |
| - |
| 16,35 |
| 4 800 |
| 2024 |
|---|
| 29 758 |
| 29 758 |
| 1 299 |
| -1 299 |
| -1 299 |
| 12,42 |
| -4,37 |
| 1 599 |
| 2 695 |
| 0 |
| 4 294 |
| 0,05 |
| 1,69 |
| - |
| - |
| 12,42 |
| 3 695 |
| 2025 |
|---|
| 14 908 |
| 14 908 |
| 630 |
| -630 |
| -630 |
| 13,46 |
| -4,23 |
| 969 |
| 661 |
| 0 |
| 1 630 |
| 0,06 |
| 0,68 |
| - |
| - |
| 13,46 |
| 2 006 |
| 2025 |
|---|
| 14 908 |
| 14 908 |
| 630 |
| -630 |
| -630 |
| 13,46 |
| -4,23 |
| 969 |
| 661 |
| 0 |
| 1 630 |
| 0,06 |
| 0,68 |
| - |
| - |
| 13,46 |
| 2 006 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
14 908 €-50 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
14 908 €-50 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
630 €-52 % *
Grynasis pelnas (€)
-630 €52 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-630 €52 % *
Bendras pelningumas (%)
13,46 %8,37 % *
Grynasis pelningumas (%)
-4,23 %3,20 % *
Nuosavas kapitalas (€)
969 €-39 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
661 €-75 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
1 630 €-62 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 20,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,68 -59,76 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,46 %8,37 % *
EBIT (€)
2 006 €-46 % *
