Luxury Motors, UAB
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2012-05-31Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 953,92 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
C
VidutinisPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
6* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
935,84 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 951 676 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
9
SąsajosIšsamus monitoringas
55
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1539
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaLuxury Motors, UAB finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 5 069 406 |
| 341 374 |
| -745 952 |
| -671 722 |
| -45 234 |
| 9,90 |
| -13,25 |
| 19 252 |
| 3 795 264 |
| 238 702 |
| 3 579 743 |
| -0,03 |
| 197,14 |
| - |
| - |
| -9,16 |
| -464 592 |
| 2024 |
|---|
| 4 639 445 |
| 305 428 |
| -487 216 |
| -377 187 |
| -24 831 |
| 9,00 |
| -8,13 |
| -357 935 |
| 3 866 904 |
| 257 485 |
| 3 257 595 |
| -0,13 |
| -10,80 |
| - |
| - |
| -6,42 |
| -298 051 |
| 2025 |
|---|
| 1 951 676 |
| 95 953 |
| -395 266 |
| -335 551 |
| -16 497 |
| 18,22 |
| -17,19 |
| -693 483 |
| 1 926 492 |
| 227 533 |
| 995 252 |
| -0,48 |
| -2,78 |
| - |
| - |
| -13,17 |
| -257 084 |
| 2025 |
|---|
| 1 951 676 |
| 95 953 |
| -395 266 |
| -335 551 |
| -16 497 |
| 18,22 |
| -17,19 |
| -693 483 |
| 1 926 492 |
| 227 533 |
| 995 252 |
| -0,48 |
| -2,78 |
| - |
| - |
| -13,17 |
| -257 084 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 951 676 €-58 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
95 953 €-69 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-395 266 €19 % *
Grynasis pelnas (€)
-335 551 €11 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-16 497 €34 % *
Bendras pelningumas (%)
18,22 %102,44 % *
Grynasis pelningumas (%)
-17,19 %-111,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-693 483 €-94 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 926 492 €-50 % *
Ilgalaikis turtas (€)
227 533 €-12 % *
Trumpalaikis turtas (€)
995 252 €-69 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,48 -269,23 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,78 74,26 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-13,17 %-105,14 % *
EBIT (€)
-257 084 €14 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
4
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
MASERATI GRECALE GTPirma registracija: 2022-10-19 | Keleivinis automobilis | 1 995,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
MASERATI LEVANTE GT HYBRIDPirma registracija: 2022-06-10 | Keleivinis automobilis | 1 995,00 cm³ | Benzinas | |
MASERATI LEVANTEPirma registracija: 2022-07-11 | Keleivinis automobilis | 2 979,00 cm³ | Benzinas | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2022-03-17 | Keleivinis automobilis | 2 992,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
A635-591/25 2025-06-09 | 2025-06-15 / 2025-08-28 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
A635-444/20(2.3.2.1E-LIC) 2020-06-15 | 2020-06-15 / 2025-06-15 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPanašios įmonės
Category:
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekybaComp. code:
302803901Reg. date:
2012-06-18Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
3Category:
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekybaComp. code:
302770675Reg. date:
2012-04-25Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
7Category:
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekybaComp. code:
302854408Reg. date:
2012-09-05Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
4Category:
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekybaComp. code:
302873458Reg. date:
2012-09-27Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
3Category:
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekybaComp. code:
302713350Reg. date:
2012-01-18Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
10Aprašymas
Apie Luxury Motors, UAB
Luxury Motors, UAB buvo įkurta 2012-05-31. Pagrindinė įmonės veikla – Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba (47.81.00 - EVRK 2.1), 47.81.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Luxury Motors, UAB pardavimo pajamos buvo 1 951 676 EUR, grynasis pelnas -335 551 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 6. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Konstitucijos pr. 21B, LT-08105.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: prekyba, statyba, gamyba, paslaugų teikimas. Bendrovė gali užsiimti bet kokia kita veikla, kuri neprieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams
Visi duomenys apie Luxury Motors, UAB yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Luxury Motors, UAB veikla?
Luxury Motors, UAB veikla yra: variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba (47.81.00 - evrk 2.1).
Kokios yra Luxury Motors, UAB pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, Luxury Motors, UAB pajamos buvo 1 951 676 EUR (2025 m.).
Kas yra Luxury Motors, UAB įmonės vadovas?
Luxury Motors, UAB įmonės vadovas yra Evelina Avina (Direktorė).
Kokie yra Luxury Motors, UAB įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 302793243
PVM mokėtojo kodas: LT100010891113
Registracijos adresas: Vilnius, Konstitucijos pr. 21B, LT-08105
Koks yra Luxury Motors, UAB įmonės kodas?
Luxury Motors, UAB įmonės kodas yra 302793243.
Ar Luxury Motors, UAB yra patikima įmonė?
Luxury Motors, UAB įmonės Pre-Score* reitingas yra C - kas rodo vidutinį įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba Luxury Motors, UAB?
Luxury Motors, UAB turi 6 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra Luxury Motors, UAB registracijos adresas?
Luxury Motors, UAB registracijos adresas yra Vilnius, Konstitucijos pr. 21B, LT-08105.
Ar Luxury Motors, UAB turi skolų?
Luxury Motors, UAB neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

