Masažo miestas, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 169 251 |
| 17 539 |
| 3 475 |
| 3 249 |
| 337 |
| 2,05 |
| 1,92 |
| -8 034 |
| 14 404 |
| 753 |
| 5 617 |
| -0,05 |
| -1,79 |
| - |
| - |
| 2,05 |
| 3 475 |
| 2023 |
|---|
| 168 832 |
| 12 534 |
| 2 427 |
| 2 211 |
| 164 |
| 1,44 |
| 1,31 |
| -5 823 |
| 26 375 |
| 488 |
| 20 064 |
| -0,04 |
| -4,53 |
| 1,59 |
| 2 692 |
| 1,44 |
| 2 427 |
| 2024 |
|---|
| 204 893 |
| 15 871 |
| 11 073 |
| 9 264 |
| 718 |
| 5,40 |
| 4,52 |
| 3 441 |
| 32 095 |
| 627 |
| 34 694 |
| 0,01 |
| 9,33 |
| 5,55 |
| 11 374 |
| 5,40 |
| 11 073 |
| 2024 |
|---|
| 204 893 |
| 15 871 |
| 11 073 |
| 9 264 |
| 718 |
| 5,40 |
| 4,52 |
| 3 441 |
| 32 095 |
| 627 |
| 34 694 |
| 0,01 |
| 9,33 |
| 5,55 |
| 11 374 |
| 5,40 |
| 11 073 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
204 893 €21 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
15 871 €27 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
11 073 €356 % *
Grynasis pelnas (€)
9 264 €319 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
718 €338 % *
Bendras pelningumas (%)
5,40 %275,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,52 %245,04 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 441 €159 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
32 095 €22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
627 €28 % *
Trumpalaikis turtas (€)
34 694 €73 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,01 125,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
9,33 305,96 % *
EBITDA marža (%)
5,55 %249,06 % *
EBITDA (€)
11 374 €323 % *
EBIT marža (%)
5,40 %275,00 % *
EBIT (€)
11 073 €356 % *
