Mažoji bendrija "ANDSEI" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 61 000 |
| - |
| 29 462 |
| 29 462 |
| - |
| 100,00 |
| 48,30 |
| 29 463 |
| 6 114 |
| 0 |
| 35 577 |
| 0,48 |
| 0,21 |
| - |
| - |
| 48,30 |
| 29 462 |
| 2024 |
|---|
| 65 966 |
| - |
| 21 149 |
| 20 084 |
| - |
| 97,66 |
| 30,45 |
| 49 547 |
| 8 482 |
| 10 527 |
| 47 502 |
| 0,59 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 32,37 |
| 21 354 |
| 2025 |
|---|
| 154 446 |
| - |
| 90 721 |
| 85 762 |
| - |
| 99,53 |
| 55,53 |
| 135 309 |
| 13 030 |
| 80 560 |
| 67 779 |
| 0,35 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 52,68 |
| 81 359 |
| 2025 |
|---|
| 154 446 |
| - |
| 90 721 |
| 85 762 |
| - |
| 99,53 |
| 55,53 |
| 135 309 |
| 13 030 |
| 80 560 |
| 67 779 |
| 0,35 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 52,68 |
| 81 359 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
154 446 €134 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
90 721 €329 % *
Grynasis pelnas (€)
85 762 €327 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
99,53 %1,91 % *
Grynasis pelningumas (%)
55,53 %82,36 % *
Nuosavas kapitalas (€)
135 309 €173 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
13 030 €54 % *
Ilgalaikis turtas (€)
80 560 €665 % *
Trumpalaikis turtas (€)
67 779 €43 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,35 -40,68 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,10 -41,18 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
52,68 %62,74 % *
EBIT (€)
81 359 €281 % *
