Mažoji bendrija "Gtyres" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 28 478 |
| 28 478 |
| 12 957 |
| 12 467 |
| 12 467 |
| 55,12 |
| 43,78 |
| 9 306 |
| 23 065 |
| 26 211 |
| 6 160 |
| -0,11 |
| 2,48 |
| - |
| - |
| 45,87 |
| 13 063 |
| 2023 |
|---|
| 48 250 |
| 48 250 |
| 12 578 |
| 11 949 |
| 11 949 |
| 53,97 |
| 24,76 |
| 21 255 |
| 19 681 |
| 23 142 |
| 17 794 |
| 0,13 |
| 0,93 |
| - |
| - |
| 26,39 |
| 12 735 |
| 2024 |
|---|
| 111 566 |
| 111 566 |
| 15 769 |
| 14 980 |
| 14 980 |
| 19,31 |
| 13,43 |
| 36 336 |
| 54 159 |
| 9 752 |
| 80 743 |
| 0,59 |
| 1,49 |
| - |
| - |
| 14,18 |
| 15 823 |
| 2024 |
|---|
| 111 566 |
| 111 566 |
| 15 769 |
| 14 980 |
| 14 980 |
| 19,31 |
| 13,43 |
| 36 336 |
| 54 159 |
| 9 752 |
| 80 743 |
| 0,59 |
| 1,49 |
| - |
| - |
| 14,18 |
| 15 823 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
111 566 €131 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
111 566 €131 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
15 769 €25 % *
Grynasis pelnas (€)
14 980 €25 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
14 980 €25 % *
Bendras pelningumas (%)
19,31 %-64,22 % *
Grynasis pelningumas (%)
13,43 %-45,76 % *
Nuosavas kapitalas (€)
36 336 €71 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
54 159 €175 % *
Ilgalaikis turtas (€)
9 752 €-58 % *
Trumpalaikis turtas (€)
80 743 €354 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,59 353,85 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,49 60,22 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
14,18 %-46,27 % *
EBIT (€)
15 823 €24 % *
