MB "2 skoniai" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 217 518 |
| 39 549 |
| 27 508 |
| 26 133 |
| 4 751 |
| 70,15 |
| 12,01 |
| 26 233 |
| 16 574 |
| 10 497 |
| 32 310 |
| 0,07 |
| 0,63 |
| - |
| - |
| 12,62 |
| 27 458 |
| 2023 |
|---|
| 243 783 |
| 34 727 |
| 20 469 |
| 19 446 |
| 2 770 |
| 70,17 |
| 7,98 |
| 37 444 |
| 12 685 |
| 9 157 |
| 40 972 |
| 0,12 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 8,40 |
| 20 469 |
| 2024 |
|---|
| 259 539 |
| 31 345 |
| 2 928 |
| 2 356 |
| 285 |
| 68,20 |
| 0,91 |
| 29 800 |
| 20 818 |
| 4 083 |
| 46 535 |
| 0,10 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 3,33 |
| 8 633 |
| 2024 |
|---|
| 259 539 |
| 31 345 |
| 2 928 |
| 2 356 |
| 285 |
| 68,20 |
| 0,91 |
| 29 800 |
| 20 818 |
| 4 083 |
| 46 535 |
| 0,10 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 3,33 |
| 8 633 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
259 539 €6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
31 345 €-10 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 928 €-86 % *
Grynasis pelnas (€)
2 356 €-88 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
285 €-90 % *
Bendras pelningumas (%)
68,20 %-2,81 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,91 %-88,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
29 800 €-20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
20 818 €64 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 083 €-55 % *
Trumpalaikis turtas (€)
46 535 €14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 -16,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,70 105,88 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,33 %-60,36 % *
EBIT (€)
8 633 €-58 % *
