MB "4 šviesos" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 32 134 |
| - |
| 400 |
| -400 |
| - |
| 20,46 |
| -1,24 |
| -279 |
| 5 304 |
| 0 |
| 5 025 |
| -0,01 |
| -19,01 |
| - |
| - |
| 20,46 |
| 6 576 |
| 2024 |
|---|
| 35 944 |
| - |
| 16 013 |
| 15 237 |
| - |
| 80,56 |
| 42,39 |
| 14 959 |
| 5 650 |
| 0 |
| 20 609 |
| 0,42 |
| 0,38 |
| - |
| - |
| 80,56 |
| 28 957 |
| 2025 |
|---|
| 28 479 |
| - |
| 7 411 |
| -7 411 |
| - |
| 69,61 |
| -26,02 |
| 7 548 |
| 1 171 |
| 0 |
| 8 719 |
| 0,27 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 69,61 |
| 19 823 |
| 2025 |
|---|
| 28 479 |
| - |
| 7 411 |
| -7 411 |
| - |
| 69,61 |
| -26,02 |
| 7 548 |
| 1 171 |
| 0 |
| 8 719 |
| 0,27 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 69,61 |
| 19 823 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
28 479 €-21 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
7 411 €-54 % *
Grynasis pelnas (€)
-7 411 €-149 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
69,61 %-13,59 % *
Grynasis pelningumas (%)
-26,02 %-161,38 % *
Nuosavas kapitalas (€)
7 548 €-50 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 171 €-79 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
8 719 €-58 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,27 -35,71 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,16 -57,89 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
69,61 %-13,59 % *
EBIT (€)
19 823 €-32 % *
