MB 4V Team Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 12 324 |
| 12 324 |
| 5 176 |
| 4 917 |
| 4 917 |
| 100,00 |
| 39,90 |
| 7 576 |
| 9 629 |
| 10 335 |
| 6 811 |
| -0,23 |
| 1,27 |
| - |
| - |
| 42,00 |
| 5 176 |
| 2024 |
|---|
| 143 915 |
| 49 798 |
| 24 923 |
| 23 668 |
| 8 190 |
| 100,00 |
| 16,45 |
| 32 499 |
| 38 426 |
| 42 500 |
| 28 392 |
| -0,07 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| 17,45 |
| 25 107 |
| 2025 |
|---|
| 472 176 |
| 70 264 |
| 8 401 |
| 7 015 |
| 1 044 |
| 29,93 |
| 1,49 |
| 38 260 |
| 68 940 |
| 44 210 |
| 62 934 |
| 0,00 |
| 1,80 |
| - |
| - |
| 1,88 |
| 8 872 |
| 2025 |
|---|
| 472 176 |
| 70 264 |
| 8 401 |
| 7 015 |
| 1 044 |
| 29,93 |
| 1,49 |
| 38 260 |
| 68 940 |
| 44 210 |
| 62 934 |
| 0,00 |
| 1,80 |
| - |
| - |
| 1,88 |
| 8 872 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
472 176 €228 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
70 264 €41 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
8 401 €-66 % *
Grynasis pelnas (€)
7 015 €-70 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 044 €-87 % *
Bendras pelningumas (%)
29,93 %-70,07 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,49 %-90,94 % *
Nuosavas kapitalas (€)
38 260 €18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
68 940 €79 % *
Ilgalaikis turtas (€)
44 210 €4 % *
Trumpalaikis turtas (€)
62 934 €122 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,80 52,54 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,88 %-89,23 % *
EBIT (€)
8 872 €-65 % *
