MB Andcut studio Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 19 440 |
| 19 440 |
| 12 491 |
| 12 491 |
| 12 491 |
| 90,07 |
| 64,25 |
| 12 491 |
| 555 |
| 0 |
| 13 046 |
| 0,64 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 64,25 |
| 12 491 |
| 2024 |
|---|
| 48 259 |
| 48 259 |
| -10 547 |
| -10 848 |
| -10 848 |
| 74,79 |
| -22,48 |
| 1 643 |
| 4 401 |
| 2 447 |
| 3 597 |
| -0,02 |
| 2,68 |
| - |
| - |
| -21,88 |
| -10 557 |
| 2025 |
|---|
| 34 533 |
| - |
| 343 |
| 235 |
| - |
| 75,28 |
| 0,68 |
| 1 878 |
| 2 876 |
| 1 318 |
| 3 436 |
| 0,02 |
| 1,53 |
| - |
| - |
| 1,03 |
| 356 |
| 2025 |
|---|
| 34 533 |
| - |
| 343 |
| 235 |
| - |
| 75,28 |
| 0,68 |
| 1 878 |
| 2 876 |
| 1 318 |
| 3 436 |
| 0,02 |
| 1,53 |
| - |
| - |
| 1,03 |
| 356 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
34 533 €-28 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
343 €103 % *
Grynasis pelnas (€)
235 €102 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
75,28 %0,66 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,68 %103,02 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 878 €14 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 876 €-35 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 318 €-46 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 436 €-4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,02 200,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,53 -42,91 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,03 %104,71 % *
EBIT (€)
356 €103 % *
