MB "Atrask skonį" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 43 142 |
| 25 378 |
| 863 |
| 819 |
| 482 |
| 15,74 |
| 1,90 |
| 8 952 |
| 2 961 |
| 2 835 |
| 9 078 |
| 0,14 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 0,92 |
| 396 |
| 2023 |
|---|
| 53 688 |
| 44 007 |
| 7 858 |
| 7 464 |
| 6 118 |
| 29,31 |
| 13,90 |
| 16 416 |
| 1 305 |
| 1 229 |
| 16 492 |
| 0,28 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 14,48 |
| 7 776 |
| 2024 |
|---|
| 47 315 |
| 31 755 |
| 4 400 |
| 4 180 |
| 2 805 |
| 25,44 |
| 8,83 |
| 11 395 |
| 3 340 |
| 1 969 |
| 12 766 |
| 0,20 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 9,08 |
| 4 297 |
| 2024 |
|---|
| 47 315 |
| 31 755 |
| 4 400 |
| 4 180 |
| 2 805 |
| 25,44 |
| 8,83 |
| 11 395 |
| 3 340 |
| 1 969 |
| 12 766 |
| 0,20 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 9,08 |
| 4 297 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
47 315 €-12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
31 755 €-28 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 400 €-44 % *
Grynasis pelnas (€)
4 180 €-44 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 805 €-54 % *
Bendras pelningumas (%)
25,44 %-13,20 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,83 %-36,47 % *
Nuosavas kapitalas (€)
11 395 €-31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 340 €156 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 969 €60 % *
Trumpalaikis turtas (€)
12 766 €-23 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,20 -28,57 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,29 262,50 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,08 %-37,29 % *
EBIT (€)
4 297 €-45 % *
