MB "Aturas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 124 646 |
| - |
| 15 387 |
| 14 913 |
| - |
| 67,46 |
| 11,96 |
| 17 193 |
| 20 311 |
| 19 043 |
| 18 461 |
| 0,11 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| 12,35 |
| 15 390 |
| 2024 |
|---|
| 200 446 |
| - |
| 12 961 |
| 12 312 |
| - |
| 42,67 |
| 6,14 |
| 29 504 |
| 32 593 |
| 37 918 |
| 24 179 |
| 0,01 |
| 1,10 |
| - |
| - |
| 6,47 |
| 12 963 |
| 2025 |
|---|
| 312 267 |
| - |
| 12 745 |
| 10 801 |
| - |
| 40,34 |
| 3,46 |
| 40 305 |
| 73 979 |
| 68 878 |
| 45 406 |
| -0,04 |
| 1,84 |
| - |
| - |
| 4,33 |
| 13 522 |
| 2025 |
|---|
| 312 267 |
| - |
| 12 745 |
| 10 801 |
| - |
| 40,34 |
| 3,46 |
| 40 305 |
| 73 979 |
| 68 878 |
| 45 406 |
| -0,04 |
| 1,84 |
| - |
| - |
| 4,33 |
| 13 522 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
312 267 €56 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
12 745 €-2 % *
Grynasis pelnas (€)
10 801 €-12 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
40,34 %-5,46 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,46 %-43,65 % *
Nuosavas kapitalas (€)
40 305 €37 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
73 979 €127 % *
Ilgalaikis turtas (€)
68 878 €82 % *
Trumpalaikis turtas (€)
45 406 €88 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,04 -500,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,84 67,27 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,33 %-33,08 % *
EBIT (€)
13 522 €4 % *
