MB "Bačkis" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 18 673 |
| - |
| -454 |
| -454 |
| - |
| 98,55 |
| -2,43 |
| 12 148 |
| 15 911 |
| 18 699 |
| 9 360 |
| 0,25 |
| 1,31 |
| - |
| - |
| -2,43 |
| -454 |
| 2023 |
|---|
| 12 888 |
| - |
| 591 |
| 591 |
| - |
| 86,56 |
| 4,59 |
| 12 738 |
| 11 731 |
| 9 402 |
| 15 067 |
| 0,26 |
| 0,92 |
| - |
| - |
| -32,80 |
| -4 227 |
| 2024 |
|---|
| 9 492 |
| - |
| 2 503 |
| 2 439 |
| - |
| 90,14 |
| 25,70 |
| 15 177 |
| 4 116 |
| 2 301 |
| 16 992 |
| 1,36 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| -35,59 |
| -3 378 |
| 2024 |
|---|
| 9 492 |
| - |
| 2 503 |
| 2 439 |
| - |
| 90,14 |
| 25,70 |
| 15 177 |
| 4 116 |
| 2 301 |
| 16 992 |
| 1,36 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| -35,59 |
| -3 378 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
9 492 €-26 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
2 503 €324 % *
Grynasis pelnas (€)
2 439 €313 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
90,14 %4,14 % *
Grynasis pelningumas (%)
25,70 %459,91 % *
Nuosavas kapitalas (€)
15 177 €19 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 116 €-65 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 301 €-76 % *
Trumpalaikis turtas (€)
16 992 €13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,36 423,08 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,27 -70,65 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-35,59 %-8,51 % *
EBIT (€)
-3 378 €20 % *
