MB "Brazas veža" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 30 218 |
| 30 218 |
| 14 694 |
| 13 959 |
| 13 959 |
| 100,00 |
| 46,19 |
| 13 959 |
| 4 297 |
| 8 327 |
| 9 929 |
| 0,19 |
| 0,31 |
| - |
| - |
| 48,63 |
| 14 694 |
| 2024 |
|---|
| 41 261 |
| 37 854 |
| 7 062 |
| 6 709 |
| 6 155 |
| 100,00 |
| 16,26 |
| 20 669 |
| 11 276 |
| 17 627 |
| 14 318 |
| 0,29 |
| 0,55 |
| - |
| - |
| 17,12 |
| 7 062 |
| 2025 |
|---|
| 71 943 |
| 36 706 |
| 7 371 |
| 6 929 |
| 3 535 |
| 100,00 |
| 9,63 |
| 27 597 |
| 9 716 |
| 19 407 |
| 17 906 |
| 0,19 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 10,25 |
| 7 371 |
| 2025 |
|---|
| 71 943 |
| 36 706 |
| 7 371 |
| 6 929 |
| 3 535 |
| 100,00 |
| 9,63 |
| 27 597 |
| 9 716 |
| 19 407 |
| 17 906 |
| 0,19 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 10,25 |
| 7 371 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
71 943 €74 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
36 706 €-3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 371 €4 % *
Grynasis pelnas (€)
6 929 €3 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 535 €-43 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,63 %-40,77 % *
Nuosavas kapitalas (€)
27 597 €34 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 716 €-14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
19 407 €10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
17 906 €25 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,19 -34,48 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,35 -36,36 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,25 %-40,13 % *
EBIT (€)
7 371 €4 % *
