MB Cinvest Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 297 472 |
| - |
| 24 856 |
| 23 613 |
| - |
| 42,86 |
| 7,94 |
| 54 409 |
| 26 808 |
| 2 528 |
| 78 689 |
| 0,24 |
| 0,49 |
| - |
| - |
| 9,27 |
| 27 582 |
| 2024 |
|---|
| 273 853 |
| - |
| 8 368 |
| 7 947 |
| - |
| 29,67 |
| 2,90 |
| 62 403 |
| 16 824 |
| 2 386 |
| 76 841 |
| 0,26 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| 4,06 |
| 11 124 |
| 2025 |
|---|
| 270 222 |
| - |
| 39 796 |
| 38 785 |
| - |
| 36,77 |
| 14,35 |
| 79 247 |
| 27 440 |
| 22 466 |
| 84 221 |
| 0,30 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 15,15 |
| 40 933 |
| 2025 |
|---|
| 270 222 |
| - |
| 39 796 |
| 38 785 |
| - |
| 36,77 |
| 14,35 |
| 79 247 |
| 27 440 |
| 22 466 |
| 84 221 |
| 0,30 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 15,15 |
| 40 933 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
270 222 €-1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
39 796 €376 % *
Grynasis pelnas (€)
38 785 €388 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
36,77 %23,93 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,35 %394,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
79 247 €27 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 440 €63 % *
Ilgalaikis turtas (€)
22 466 €842 % *
Trumpalaikis turtas (€)
84 221 €10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 15,38 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,35 29,63 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
15,15 %273,15 % *
EBIT (€)
40 933 €268 % *
