MB Condi
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2023-09-28Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
C
VidutinisPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
71 448 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
13
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
2150
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB Condi finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 14 640 |
| - |
| -1 598 |
| -1 598 |
| - |
| -0,60 |
| -10,92 |
| -798 |
| 4 432 |
| 0 |
| 3 634 |
| 2024 |
|---|
| 88 310 |
| - |
| -4 478 |
| -4 478 |
| - |
| 9,20 |
| -5,07 |
| -5 277 |
| 30 213 |
| 4 425 |
| 20 511 |
| 2025 |
|---|
| 71 448 |
| - |
| -14 540 |
| -14 540 |
| - |
| -10,01 |
| -20,35 |
| -19 817 |
| 31 976 |
| 3 938 |
| 8 221 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 71 448 |
| - |
| -14 540 |
| -14 540 |
| - |
| -10,01 |
| -20,35 |
| -19 817 |
| 31 976 |
| 3 938 |
| 8 221 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
71 448 €-19 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
-14 540 €-225 % *
Grynasis pelnas (€)
-14 540 €-225 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-10,01 %-208,80 % *
Grynasis pelningumas (%)
-20,35 %-301,38 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-19 817 €-276 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
31 976 €6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 938 €-11 % *
Trumpalaikis turtas (€)
8 221 €-60 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Volkswagen TRANSPORTERPirma registracija: 2005-04-01 | Keleivinis automobilis | 2 460,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
2* per paskutinius metusSutarčių vertė
4 635 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-08-27 | Zarasų profesinė mokykla | 2 393 € | Remonto ir priežiūros paslaugos |
2025-08-19 | Zarasų profesinė mokykla | 2 242 € | Oro kondicionavimo įranga |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimasComp. code:
306456323Reg. date:
2023-09-28Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimasComp. code:
306556971Reg. date:
2023-10-17Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimasComp. code:
306398368Reg. date:
2023-09-05Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimasComp. code:
306628207Reg. date:
2023-11-14Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimasComp. code:
306652681Reg. date:
2024-01-03Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Aprašymas
Apie MB Condi
MB Condi buvo įkurta 2023-09-28. Pagrindinė įmonės veikla – Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas (43.22.00 - EVRK 2.1), 43.22.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB Condi pardavimo pajamos buvo 71 448 EUR, grynasis pelnas -14 540 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Molėtų r. sav., Joniškis, Arino g. 19, LT-33224.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas; šildymo įrangos didmeninė prekyba; didmeninė prekyba, išskyrus prekybą variklinėmis transporto priemonėmis ir motociklais; didmeninė prekyba už atlygį ar pagal sutartį; elektrinių buitinių aparatų ir prietaisų mažmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse; gėlių, sodinukų, sėklų, trąšų, naminių gyvūnėlių ir jų ėdalo mažmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse; mažmeninė prekyba, išskyrus variklinių transporto priemonių ir motociklų prekybą
Visi duomenys apie MB Condi yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Condi veikla?
MB Condi veikla yra: vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas (43.22.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB Condi pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB Condi pajamos buvo 71 448 EUR (2025 m.).
Kas yra MB Condi įmonės vadovas?
MB Condi įmonės vadovas yra Ričardas Aleksandravičius (Direktorius).
Kokie yra MB Condi įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306462162
PVM mokėtojo kodas: LT100016758118
Registracijos adresas: Molėtų r. sav., Joniškis, Arino g. 19, LT-33224
Koks yra MB Condi įmonės kodas?
MB Condi įmonės kodas yra 306462162.
Ar MB Condi yra patikima įmonė?
MB Condi įmonės Pre-Score* reitingas yra C - kas rodo vidutinį įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Koks yra MB Condi registracijos adresas?
MB Condi registracijos adresas yra Molėtų r. sav., Joniškis, Arino g. 19, LT-33224.
Ar MB Condi turi skolų?
MB Condi neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

