MB Curameda Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 22 717 |
| - |
| 615 |
| 584 |
| - |
| 44,89 |
| 2,57 |
| 4 218 |
| 11 095 |
| 0 |
| 13 185 |
| 0,09 |
| 2,63 |
| - |
| - |
| 2,71 |
| 615 |
| 2024 |
|---|
| 45 410 |
| - |
| 17 797 |
| 16 907 |
| - |
| 60,58 |
| 37,23 |
| 21 125 |
| 15 381 |
| 1 264 |
| 35 242 |
| 0,44 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 39,19 |
| 17 797 |
| 2025 |
|---|
| 87 715 |
| - |
| 11 092 |
| 10 441 |
| - |
| 73,63 |
| 11,90 |
| 31 566 |
| 10 860 |
| 2 570 |
| 39 856 |
| 0,33 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 12,65 |
| 11 092 |
| 2025 |
|---|
| 87 715 |
| - |
| 11 092 |
| 10 441 |
| - |
| 73,63 |
| 11,90 |
| 31 566 |
| 10 860 |
| 2 570 |
| 39 856 |
| 0,33 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 12,65 |
| 11 092 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
87 715 €93 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
11 092 €-38 % *
Grynasis pelnas (€)
10 441 €-38 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
73,63 %21,54 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,90 %-68,04 % *
Nuosavas kapitalas (€)
31 566 €49 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
10 860 €-29 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 570 €103 % *
Trumpalaikis turtas (€)
39 856 €13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,33 -25,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 -53,42 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,65 %-67,72 % *
EBIT (€)
11 092 €-38 % *
