MB "Dantė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 74 917 |
| 23 266 |
| 1 728 |
| 1 559 |
| 484 |
| 75,05 |
| 2,08 |
| 12 906 |
| 34 024 |
| 26 030 |
| 20 900 |
| 0,10 |
| 2,64 |
| - |
| - |
| 4,33 |
| 3 245 |
| 2024 |
|---|
| 97 047 |
| 24 262 |
| 15 987 |
| 15 105 |
| 3 776 |
| 65,21 |
| 15,56 |
| 20 684 |
| 75 704 |
| 78 792 |
| 17 596 |
| 0,04 |
| 3,66 |
| - |
| - |
| 18,78 |
| 18 221 |
| 2025 |
|---|
| 184 838 |
| 32 657 |
| 47 010 |
| 44 069 |
| 7 786 |
| 73,48 |
| 23,84 |
| 50 374 |
| 76 796 |
| 71 230 |
| 55 940 |
| 0,18 |
| 1,52 |
| - |
| - |
| 27,00 |
| 49 903 |
| 2025 |
|---|
| 184 838 |
| 32 657 |
| 47 010 |
| 44 069 |
| 7 786 |
| 73,48 |
| 23,84 |
| 50 374 |
| 76 796 |
| 71 230 |
| 55 940 |
| 0,18 |
| 1,52 |
| - |
| - |
| 27,00 |
| 49 903 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
184 838 €90 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
32 657 €35 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
47 010 €194 % *
Grynasis pelnas (€)
44 069 €192 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 786 €106 % *
Bendras pelningumas (%)
73,48 %12,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
23,84 %53,21 % *
Nuosavas kapitalas (€)
50 374 €144 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
76 796 €1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
71 230 €-10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
55 940 €218 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,18 350,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,52 -58,47 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
27,00 %43,77 % *
EBIT (€)
49 903 €174 % *
