MB "Datrace" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 278 805 |
| 70 763 |
| 33 135 |
| 31 407 |
| 7 971 |
| 80,52 |
| 11,26 |
| 31 760 |
| 20 819 |
| 2 495 |
| 49 821 |
| 0,10 |
| 0,66 |
| - |
| - |
| 11,90 |
| 33 167 |
| 2024 |
|---|
| 344 058 |
| 91 749 |
| 51 920 |
| 44 096 |
| 11 759 |
| 83,63 |
| 12,82 |
| 47 855 |
| 33 969 |
| 1 122 |
| 80 702 |
| 0,14 |
| 0,71 |
| - |
| - |
| 15,09 |
| 51 920 |
| 2025 |
|---|
| 397 351 |
| 72 775 |
| 47 115 |
| 39 289 |
| 7 196 |
| 39,10 |
| 9,89 |
| 39 389 |
| 28 735 |
| 888 |
| 66 661 |
| 0,10 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 11,86 |
| 47 115 |
| 2025 |
|---|
| 397 351 |
| 72 775 |
| 47 115 |
| 39 289 |
| 7 196 |
| 39,10 |
| 9,89 |
| 39 389 |
| 28 735 |
| 888 |
| 66 661 |
| 0,10 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 11,86 |
| 47 115 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
397 351 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
72 775 €-21 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
47 115 €-9 % *
Grynasis pelnas (€)
39 289 €-11 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 196 €-39 % *
Bendras pelningumas (%)
39,10 %-53,25 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,89 %-22,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
39 389 €-18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
28 735 €-15 % *
Ilgalaikis turtas (€)
888 €-21 % *
Trumpalaikis turtas (€)
66 661 €-17 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 -28,57 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,73 2,82 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,86 %-21,40 % *
EBIT (€)
47 115 €-9 % *
