MB "Demir group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 181 613 |
| 21 907 |
| 26 590 |
| 26 590 |
| 3 207 |
| 82,23 |
| 14,64 |
| 27 590 |
| 32 065 |
| 0 |
| 73 807 |
| 0,15 |
| 1,16 |
| - |
| - |
| 14,64 |
| 26 590 |
| 2024 |
|---|
| 382 511 |
| 34 837 |
| 31 173 |
| 27 423 |
| 2 498 |
| 91,79 |
| 7,17 |
| 55 013 |
| 18 338 |
| 21 787 |
| 75 751 |
| 0,08 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 8,15 |
| 31 173 |
| 2025 |
|---|
| 546 632 |
| 32 422 |
| 1 289 |
| 1 289 |
| 76 |
| 93,18 |
| 0,24 |
| 56 302 |
| 62 386 |
| 22 465 |
| 95 373 |
| 0,06 |
| 1,11 |
| - |
| - |
| 0,14 |
| 761 |
| 2025 |
|---|
| 546 632 |
| 32 422 |
| 1 289 |
| 1 289 |
| 76 |
| 93,18 |
| 0,24 |
| 56 302 |
| 62 386 |
| 22 465 |
| 95 373 |
| 0,06 |
| 1,11 |
| - |
| - |
| 0,14 |
| 761 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
546 632 €43 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
32 422 €-7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 289 €-96 % *
Grynasis pelnas (€)
1 289 €-95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
76 €-97 % *
Bendras pelningumas (%)
93,18 %1,51 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,24 %-96,65 % *
Nuosavas kapitalas (€)
56 302 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
62 386 €240 % *
Ilgalaikis turtas (€)
22 465 €3 % *
Trumpalaikis turtas (€)
95 373 €26 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 -25,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,11 236,36 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,14 %-98,28 % *
EBIT (€)
761 €-98 % *
