MB Dens LT
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2021-12-10Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
132 138 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
19
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
230
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB Dens LT finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 852 |
| - |
| 1 852 |
| 1 759 |
| - |
| 100,00 |
| 94,98 |
| 1 859 |
| 93 |
| 0 |
| 1 952 |
| 2023 |
|---|
| 60 061 |
| - |
| 13 304 |
| 12 639 |
| - |
| 22,65 |
| 21,04 |
| 14 498 |
| 665 |
| 1 691 |
| 13 472 |
| 2024 |
|---|
| 132 138 |
| - |
| 66 484 |
| 63 157 |
| - |
| 59,89 |
| 47,80 |
| 77 654 |
| 3 240 |
| 31 348 |
| 49 546 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 132 138 |
| - |
| 66 484 |
| 63 157 |
| - |
| 59,89 |
| 47,80 |
| 77 654 |
| 3 240 |
| 31 348 |
| 49 546 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2024
Pajamos (€)
132 138 €120 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
66 484 €400 % *
Grynasis pelnas (€)
63 157 €400 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
59,89 %164,42 % *
Grynasis pelningumas (%)
47,80 %127,19 % *
Nuosavas kapitalas (€)
77 654 €436 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 240 €387 % *
Ilgalaikis turtas (€)
31 348 €1 754 % *
Trumpalaikis turtas (€)
49 546 €268 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
PORSCHE CAYENNE TURBO | Keleivinis automobilis | 3 996,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
(2-11 14.2.1Mr)LHP-1333 2023-04-13 | 2023-04-13 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas-higienos pasas |
5716 2023-03-28 | 2023-03-28 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
5716 2023-03-28 | 2023-03-28 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
5716 2023-03-28 | 2023-03-28 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
(9-11 14.2.1)LHP-607 2023-02-17 | 2023-02-17 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas-higienos pasas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305978934Reg. date:
2022-01-13Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
306019277Reg. date:
2022-02-21Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305875133Reg. date:
2021-08-19Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
306056254Reg. date:
2022-04-04Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Odontologinės priežiūros praktikos veiklaComp. code:
305971181Reg. date:
2022-01-05Turnover:
30-50 tūkst. €No. of employees:
-Aprašymas
Apie MB Dens LT
MB Dens LT buvo įkurta 2021-12-10. Pagrindinė įmonės veikla – Odontologinės priežiūros praktikos veikla (86.23.00 - EVRK 2.1), 86.23.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2024 metais MB Dens LT pardavimo pajamos buvo 132 138 EUR, grynasis pelnas 63 157 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kaunas, Kraigo g. 14-2, LT-47222.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: odontologinės praktikos veikla.
Visi duomenys apie MB Dens LT yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Dens LT veikla?
MB Dens LT veikla yra: odontologinės priežiūros praktikos veikla (86.23.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB Dens LT pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB Dens LT pajamos buvo 132 138 EUR (2024 m.).
Kas yra MB Dens LT įmonės vadovas?
MB Dens LT įmonės vadovas yra Aivaras Grigonis (Direktorius).
Koks yra MB Dens LT įmonės kodas?
MB Dens LT įmonės kodas yra 305952284.
Ar MB Dens LT yra patikima įmonė?
MB Dens LT įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Koks yra MB Dens LT registracijos adresas?
MB Dens LT registracijos adresas yra Kaunas, Kraigo g. 14-2, LT-47222.
Ar MB Dens LT turi skolų?
MB Dens LT neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

