MB "Dentaisa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 29 769 |
| - |
| 789 |
| 750 |
| - |
| 89,93 |
| 2,52 |
| 5 221 |
| 1 958 |
| 5 |
| 7 174 |
| 0,18 |
| 0,38 |
| - |
| - |
| 2,65 |
| 789 |
| 2024 |
|---|
| 42 395 |
| - |
| -1 769 |
| -1 769 |
| - |
| 94,74 |
| -4,17 |
| 3 452 |
| 603 |
| 5 |
| 4 050 |
| 0,08 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| -4,38 |
| -1 856 |
| 2025 |
|---|
| 35 064 |
| - |
| 5 611 |
| 4 983 |
| - |
| 92,13 |
| 14,21 |
| 8 435 |
| 3 386 |
| 2 004 |
| 9 817 |
| 0,18 |
| 0,40 |
| - |
| - |
| 54,12 |
| 18 975 |
| 2025 |
|---|
| 35 064 |
| - |
| 5 611 |
| 4 983 |
| - |
| 92,13 |
| 14,21 |
| 8 435 |
| 3 386 |
| 2 004 |
| 9 817 |
| 0,18 |
| 0,40 |
| - |
| - |
| 54,12 |
| 18 975 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
35 064 €-17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
5 611 €417 % *
Grynasis pelnas (€)
4 983 €382 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
92,13 %-2,75 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,21 %440,77 % *
Nuosavas kapitalas (€)
8 435 €144 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 386 €462 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 004 €39 980 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 817 €142 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,18 125,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,40 135,29 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
54,12 %1 335,62 % *
EBIT (€)
18 975 €1 122 % *
