MB DEO Relliance Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 81 871 |
| 81 871 |
| -902 |
| -902 |
| -902 |
| 52,97 |
| -1,10 |
| 171 |
| 2 049 |
| 620 |
| 1 600 |
| -0,01 |
| 11,98 |
| - |
| - |
| -0,35 |
| -288 |
| 2024 |
|---|
| 88 238 |
| 72 924 |
| -1 474 |
| -1 474 |
| -1 218 |
| 53,18 |
| -1,67 |
| -1 303 |
| 3 816 |
| 323 |
| 37 701 |
| -0,02 |
| -2,93 |
| - |
| - |
| -0,93 |
| -822 |
| 2025 |
|---|
| 120 749 |
| 60 375 |
| -3 043 |
| -3 043 |
| -1 522 |
| 56,65 |
| -2,52 |
| -4 346 |
| 6 529 |
| 26 |
| 2 157 |
| -0,04 |
| -1,50 |
| - |
| - |
| -1,73 |
| -2 094 |
| 2025 |
|---|
| 120 749 |
| 60 375 |
| -3 043 |
| -3 043 |
| -1 522 |
| 56,65 |
| -2,52 |
| -4 346 |
| 6 529 |
| 26 |
| 2 157 |
| -0,04 |
| -1,50 |
| - |
| - |
| -1,73 |
| -2 094 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
120 749 €37 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
60 375 €-17 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-3 043 €-106 % *
Grynasis pelnas (€)
-3 043 €-106 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 522 €-25 % *
Bendras pelningumas (%)
56,65 %6,53 % *
Grynasis pelningumas (%)
-2,52 %-50,90 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-4 346 €-234 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
6 529 €71 % *
Ilgalaikis turtas (€)
26 €-92 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 157 €-94 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,04 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,50 48,81 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-1,73 %-86,02 % *
EBIT (€)
-2 094 €-155 % *
