MB "Evoliucijos grupė"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2019-05-09Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Veiklos sritis
Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba (47.52.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
7* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 180,34 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
2 661 038 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
58
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
735
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB "Evoliucijos grupė" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 119 803 |
| 474 229 |
| 139 002 |
| 117 729 |
| 26 338 |
| 17,17 |
| 5,55 |
| 222 571 |
| 161 560 |
| 17 042 |
| 367 089 |
| 0,10 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 6,56 |
| 139 002 |
| 2024 |
|---|
| 2 074 004 |
| 518 501 |
| 323 061 |
| 273 614 |
| 68 404 |
| 27,72 |
| 13,19 |
| 450 954 |
| 145 921 |
| 10 055 |
| 586 081 |
| 0,21 |
| 0,32 |
| - |
| - |
| 15,58 |
| 323 061 |
| 2025 |
|---|
| 2 661 038 |
| 615 981 |
| 175 564 |
| 146 954 |
| 34 017 |
| 19,77 |
| 5,52 |
| 597 846 |
| 309 367 |
| 19 714 |
| 887 185 |
| 0,25 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| 6,60 |
| 175 564 |
| 2025 |
|---|
| 2 661 038 |
| 615 981 |
| 175 564 |
| 146 954 |
| 34 017 |
| 19,77 |
| 5,52 |
| 597 846 |
| 309 367 |
| 19 714 |
| 887 185 |
| 0,25 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| 6,60 |
| 175 564 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 661 038 €28 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
615 981 €19 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
175 564 €-46 % *
Grynasis pelnas (€)
146 954 €-46 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
34 017 €-50 % *
Bendras pelningumas (%)
19,77 %-28,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,52 %-58,15 % *
Nuosavas kapitalas (€)
597 846 €33 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
309 367 €112 % *
Ilgalaikis turtas (€)
19 714 €96 % *
Trumpalaikis turtas (€)
887 185 €51 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,25 19,05 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,52 62,50 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,60 %-57,64 % *
EBIT (€)
175 564 €-46 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
3
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
VW CADDYPirma registracija: 2012-07-23 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
VW CADDYPirma registracija: 2012-07-19 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
IVECO 35S13Pirma registracija: 2016-11-09 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 2 287,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidies for downtime in 2021 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekybaComp. code:
304943396Reg. date:
2018-10-30Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
8Category:
Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekybaComp. code:
304880540Reg. date:
2018-07-20Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
8Category:
Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekybaComp. code:
303017125Reg. date:
2013-03-12Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
8Category:
Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekybaComp. code:
300136804Reg. date:
2005-08-12Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
7Category:
Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekybaComp. code:
302549189Reg. date:
2010-09-28Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
5Aprašymas
Apie MB "Evoliucijos grupė"
MB "Evoliucijos grupė" buvo įkurta 2019-05-09. Pagrindinė įmonės veikla – Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba (47.52.00 - EVRK 2.1), 47.52.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB "Evoliucijos grupė" pardavimo pajamos buvo 2 661 038 EUR, grynasis pelnas 146 954 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 7. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Metalo g. 11, LT-02190.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: didmeninė prekyba už atlygį ar pagal sutartį; mažmeninė prekyba nespecializuotose parduotuvėse; bet kokia kita veikla, kuri neprieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams
Visi duomenys apie MB "Evoliucijos grupė" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Evoliucijos grupė" veikla?
MB "Evoliucijos grupė" veikla yra: metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba (47.52.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB "Evoliucijos grupė" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB "Evoliucijos grupė" pajamos buvo 2 661 038 EUR (2025 m.).
Kas yra MB "Evoliucijos grupė" įmonės vadovas?
MB "Evoliucijos grupė" įmonės vadovas yra Irina Avlas (Direktorė).
Kokie yra MB "Evoliucijos grupė" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 305158391
PVM mokėtojo kodas: LT100012819111
Registracijos adresas: Vilnius, Metalo g. 11, LT-02190
Koks yra MB "Evoliucijos grupė" įmonės kodas?
MB "Evoliucijos grupė" įmonės kodas yra 305158391.
Ar MB "Evoliucijos grupė" yra patikima įmonė?
MB "Evoliucijos grupė" įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB "Evoliucijos grupė"?
MB "Evoliucijos grupė" turi 7 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra MB "Evoliucijos grupė" registracijos adresas?
MB "Evoliucijos grupė" registracijos adresas yra Vilnius, Metalo g. 11, LT-02190.
Ar MB "Evoliucijos grupė" turi skolų?
MB "Evoliucijos grupė" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

