MB "Farma media" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 74 307 |
| 74 307 |
| -863 |
| -863 |
| -863 |
| 67,00 |
| -1,16 |
| 16 274 |
| 17 300 |
| 0 |
| 33 574 |
| 0,22 |
| 1,06 |
| - |
| - |
| -1,16 |
| -863 |
| 2023 |
|---|
| 8 184 |
| - |
| -9 954 |
| -9 954 |
| - |
| 100,00 |
| -121,63 |
| 6 320 |
| 389 |
| 0 |
| 6 709 |
| 0,77 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| -121,63 |
| -9 954 |
| 2024 |
|---|
| 12 653 |
| - |
| 301 |
| 287 |
| - |
| 100,00 |
| 2,27 |
| 6 606 |
| 362 |
| 0 |
| 6 968 |
| 0,52 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 2,39 |
| 302 |
| 2024 |
|---|
| 12 653 |
| - |
| 301 |
| 287 |
| - |
| 100,00 |
| 2,27 |
| 6 606 |
| 362 |
| 0 |
| 6 968 |
| 0,52 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 2,39 |
| 302 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
12 653 €55 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
301 €103 % *
Grynasis pelnas (€)
287 €103 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,27 %101,87 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 606 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
362 €-7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
6 968 €4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,52 -32,47 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,05 -16,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,39 %101,96 % *
EBIT (€)
302 €103 % *
