MB "Fermateka" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 160 478 |
| 34 887 |
| 10 248 |
| 10 248 |
| 2 228 |
| 6,94 |
| 6,39 |
| -5 352 |
| 21 774 |
| 0 |
| 16 422 |
| -0,03 |
| -4,07 |
| - |
| - |
| 6,39 |
| 10 254 |
| 2024 |
|---|
| 181 556 |
| 44 499 |
| 22 273 |
| 21 531 |
| 5 277 |
| 12,54 |
| 11,86 |
| 16 180 |
| 7 490 |
| 0 |
| 23 670 |
| 0,09 |
| 0,46 |
| - |
| - |
| 12,54 |
| 22 766 |
| 2025 |
|---|
| 109 194 |
| 76 897 |
| 10 711 |
| 10 068 |
| 7 090 |
| 9,81 |
| 9,22 |
| 26 248 |
| 7 251 |
| 0 |
| 33 499 |
| 0,24 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 9,81 |
| 10 711 |
| 2025 |
|---|
| 109 194 |
| 76 897 |
| 10 711 |
| 10 068 |
| 7 090 |
| 9,81 |
| 9,22 |
| 26 248 |
| 7 251 |
| 0 |
| 33 499 |
| 0,24 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 9,81 |
| 10 711 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
109 194 €-40 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
76 897 €73 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
10 711 €-52 % *
Grynasis pelnas (€)
10 068 €-53 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 090 €34 % *
Bendras pelningumas (%)
9,81 %-21,77 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,22 %-22,26 % *
Nuosavas kapitalas (€)
26 248 €62 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
7 251 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
33 499 €42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 166,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,28 -39,13 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,81 %-21,77 % *
EBIT (€)
10 711 €-53 % *
